Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
13 вересня 2019, 15:33

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Дмитро Разумков та Мірослав Лайчак обговорили питання подальшої взаємодії Верховної Ради України з ОБСЄ

 


Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч з діючим Головою ОБСЄ, Міністром закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мірославом Лайчаком.

Учасники зустрічі обговорили перспективи подальшої взаємодії з Організацією з безпеки і співробітництва в Європі.

Голова Верховної Ради України запевнив Мірослава Лайчака у подальшій ефективній співпраці з ОБСЄ щодо захисту інтересів України. Дмитро Разумков зазначив, що вже є перші кроки у напрямку розблокування процесу врегулювання ситуації на Донбасі, зокрема, відзначив зусилля Президента України Володимира Зеленського у питанні звільнення заручників. Він також повідомив, що відбулося точкове припинення вогню, розведення військ та важкого озброєння, і висловив сподівання, що вогонь буде припинено по всій лінії фронту.

Голова Парламенту зазначив, що докладається багато зусиль для врегулювання ситуації на сході України та висловився за розширення Нормандського формату, який, за його словами, є найбільш ефективним і можливим для імплементації.

Торкаючись питання стосовно проведення місцевих виборів на окупованих територіях, Дмитро Разумков підкреслив, що про це говорити завчасно – до забезпечення необхідних безпекових умов, припинення вогню та виведення іноземних військ, відновлення кордону між Російською Федерацією і Україною та контролю за ним. «Повернення українських прикордонників на кордон між Україною і Росією сприятиме врегулюванню конфлікту, - сказав він. – Поки що з точки зору демократії, а вибори – це прояв демократії, неможливо забезпечити вільне волевиявлення громадян України та діяльність громадських організацій на цій території».

Голова Верховної Ради переконаний, що треба багато ще зробити для повернення українських громадян зі сходу – і фізично, і ментально. «Вірю, що ми цей шлях пройдемо», - наголосив він. 

Мірослав Лайчак зазначив, що ОБСЄ готова і надалі надавати допомогу українським людям та бажає бачити Україну у мирі та безпеці. Голова ОБСЄ підкреслив, що існує багато платформ, які допоможуть закінчити війну на сході країни та діяти в інтересах українських громадян. «Готові як організація і як країна допомогти у всіх напрямках, що сприяють полегшенню життя людей», - наголосив він.