Новини

28 вересня 2021, 17:25

Питання державної підтримки сільгосптоваровиробників Одещини обговорено під час другого етапу агрофоруму, проведеного під егідою Комітету з питань аграрної та земельної політики

докладніше
28 вересня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук розповів, чому важливо проводити оцінку впливу проєктів нормативно-правових актів

докладніше
28 вересня 2021, 12:15

У Комітеті з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проведено зустріч з Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин

докладніше
28 вересня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 вересня

докладніше
27 вересня 2021, 18:06

Голова Верховної Ради України підписав Закон, який удосконалює доступ пацієнтів до інноваційних лікарських засобів

докладніше
27 вересня 2021, 17:00

За сприяння Комітету з питань аграрної та земельної політики у м. Болград проведено перший етап Агрофоруму «Одещина 2021: Південь - північ»

докладніше
27 вересня 2021, 16:00

У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Єврокомісії та Програми SIGMA

докладніше
27 вересня 2021, 15:30

Голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець взяв участь у фестивалі грецької культури “Мега Йорти”

докладніше
27 вересня 2021, 15:15

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2022 рік

докладніше
27 вересня 2021, 14:05

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи

докладніше
27 вересня 2021, 13:16

Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи візьме участь у роботі осінньої сесії ПАРЄ (м. Страсбург, 27 – 30 вересня)

докладніше
25 вересня 2021, 06:32

Поспішне ухвалення Закону щодо олігархів призвело до колізії у ньому, - Голова Верховної Ради

докладніше
24 вересня 2021, 17:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 5 листопада приймає пропозиції до проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році

докладніше
24 вересня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон України щодо розвитку інституту старост

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
31 серпня 2019, 11:45

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков наголошує на необхідності громадського контролю з боку народних депутатів за розслідуванням обставин загибелі військовослужбовців під Парламентом

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков взяв участь у церемонії вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули 31 серпня 2015 р. під час несення служби під стінами Верховної Ради України.

Учасники церемонії поклали квіти до Меморіальної дошки, встановленої на стіні Верховної Ради України, відбувся урочистий молебень.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час брифінгу зазначив, що пройшло вже чотири роки, а результату немає з розслідування обставин загибелі військовослужбовців. «Страшно, коли гинуть наші хлопці, захищаючи Україну на фронті, але в рази страшніше, коли гинуть люди під стінами Парламенту, захищаючи громадян України, і це залишається без покарання».

Д.Разумков підкреслив, що Парламент буде допомагати в розслідуванні злочину у рамках діючого законодавства, щоб понесли покарання ті, хто винен у смертях людей. Також, за його словами, буде надано підтримку родичам постраждалих.

За його словами, народні депутати більш ретельно вивчать обставини тих подій, спілкуватимуться з близькими загиблих і поранених, ходитимуть на засідання суду. «Такий громадський контроль не буде зайвим, - наголосив Голова Парламенту і додав: - Не потрібно залишатися осторонь».

У заходах взяли участь військовослужбовці Національної гвардії, родичі і близькі постраждалих та загиблих воїнів, священники, представники засобів масової інформації.

Довідково: 31.08.2015 року після голосування у Верховній Раді України питання щодо змін до Конституції України у частині децентралізації влади, під Парламентом відбулися сутички між радикально налаштованими мітингувальниками та правоохоронцями. Внаслідок вибуху бойової гранати 68 військовослужбовців Національної гвардії отримали поранення, четверо загинули.

За особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку Указом Президента України нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеню:

Дебрін Ігор Анатолійович, Сластніков Дмитро Анатолійович, Костина Олександр Сергійович, Дацюк Богдан Вікторович.