Новини

19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше
17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 червня 2019, 11:47

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь у роботі IV форуму місцевого розвитку (25-27 червня, м.Трускавець)

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь у роботі IV форуму місцевого розвитку, що проходить 25-27 червня, у місті Трускавці Львівської області.

Голова Парламенту подякував організаторам заходу за можливість «використовувати цей майданчик для рішень, які дозволили би нам перетворити чудовий карпатський регіон в квітучий та перспективний край».

Під час пленарної дискусії «Карпатський прорив: партнерство задля розвитку» Андрій Парубій нагадав присутнім, що за ініціативи Верховної Ради України кілька місяців тому Урядом була затверджена Концепція розвитку гірських територій українських Карпат, яка визначає загальний план розвитку регіону. Але восени, за словами спікера, планується ухвалити  більш детальний документ; наразі ж у Парламенті та Уряді  тривають дискусії щодо того, які напрямки є більш перспективними.

«Ми повинні знайти золоту середину, коли ми зможемо зберегти достатній соціальний захист для карпатських регіонів та водночас створити всі необхідні умови для залучення інвестицій», - сказав Андрій Парубій та додав, що саме інвестиції є обов’язковою умовою для прориву у розвитку Карпат.

Він висловив переконання, що у цьому напрямку найбільш плідною є співпраця з Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією. «Наше об`єднання навколо стратегії карпатського регіону дає нам унікальну можливість - залучення масштабних інвестицій Європейського Союзу, - зазначив А.Парубій. - Цей регіон як найближчий до ЄС може і має бути майданчиком для більш тісної співпраці і залучення європейських коштів». Він назвав це ключовим завданням, втілення якого «дозволить нам на кілька порядків швидше проходити етапи розвитку».

Складовими успіху Голова Парламенту назвав розбудову інфраструктури, розвиток туризму та тваринництва як традиційного карпатського промислу, захист екології Карпат. У цьому контексті він зазначив важливість підтримки та залучення до реалізації програми місцевого населення. «Тільки поєднавши енергію громади з енергією держави та залученням європейських інвестицій, ми можемо вийти на новий етап розвитку», - сказав він.  

Водночас, на думку Голова Парламенту, внутрішня політика також має великий вплив на досягнення позитивного результату. «Ми опинилися перед великим викликом, який в останнє був перед нами на Майдані, коли ми розуміли, що для українців ЄС – це знак, що дорівнює незалежності, це добробут і соціальний захист наших громадян», - зазначив Голова Парламенту.

Продовжуючи цю тезу, Андрій Парубій підкреслив: оскільки усі ключові рішення приймаються Верховною Радою України – від того, наскільки потужно в Парламенті будуть представлені депутати від проєвропейських та проукраїнських партій, залежатиме, «чи ці напрацювання, які були зроблені в Україні, матимуть подовження, чи навпаки - будуть призупинені».

 «Ми не допустимо, щоб європейський напрям розвитку нашої країни був змінений і знівельований. І ми забезпечимо «карпатський прорив»!» - наголосив Голова Парламенту. 

***

 

Адреса ftp, за якою ви можете отримати відео виступу Голови Верховної Ради України А.Парубія на  IV Форумі місцевого розвитку (26 червня, м.Трускавець.):

ftp://217.25.194.225/

log: visitor

pass: visitor

26_06_19_FORUM_PARUBIY_VISTUP.mp4