Новини

21 липня 2019, 12:40

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

докладніше
21 липня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів м.Торецьк з п’ятою річницею звільнення від російської окупації

докладніше
19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 червня 2019, 15:49

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

І.Геращенко: Реабілітаційні центри для військових мають бути створені по всій Україні

 


21 червня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом із Міністром у справах ветеранів України Іриною Фріз здійснили робочу поїздку до Житомира та взяли участь в урочистостях з нагоди річниці «Дому ветерана», створеного на базі Центру вертебрології і реабілітації воїнів АТО.

Вітаючи присутніх, Ірина Геращенко подякувала місцевій владі, Уряду, зокрема представникам  Міністерства у справах ветеранів України та меценатам за роботу над створенням унікального реабілітаційного центру, та нагадала, що рік тому зазначене приміщення ще було в занедбаному стані. 

І. Геращенко та І. Фріз ознайомились з умовами оздоровлення та реабілітації українських воїнів, які пройшли фронт боротьби за незалежність нашої держави і протистояли російському агресору на сході України, та подякували керівництву і персоналу за увагу до ветеранів.

«Подібні реабілітаційні центри для ветеранів треба створити і в інших областях України», - переконана політик.

За словами І. Геращенко, протягом року більше 150 ветеранів АТО/ООС вже пройшли реабілітацію в «Домі ветерана».

«Ми побачили, як якісно можна реінтегрувати тих, хто пройшов війну. «Дім ветерана» працює за принципом «єдиного вікна», де разом із медичною допомогою та реабілітаційними послугами, які надає Центр вертебрології, захисники повертаються до мирного життя та емоційно розвантажуються. Для військовослужбовців та сімей загиблих  це не просто медичний заклад,  а дім», -наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради.

У рамках акції «Бібліотечка для Донбасу» Ірина Геращенко та Ірина Фріз передали «Дому ветерана» бібліотеку сучасної літератури від найкращих українських видавництв та поспілкувались з ветеранами з усієї України на тему державної політики щодо підтримки ветеранів, зокрема і щодо створення та функціонування єдиного реєстру ветеранів.

 

«Ми ухвалили закон про створення єдиного державного реєстру ветеранів. І навіть попри те, що через місяць відбудуться вибори до Верховної Ради України, наша задача зробити все, щоб цей реєстр запрацював. Дуже важливо, щоб кожен ветеран був включений до цього реєстру та міг отримувати відповідні послуги», – заявила політик та поінформувала про намір перейняти найкращого досвіду з країн  Канади, США, Хорватії для реабілітації та залучення ветеранів до суспільно-активного життя.

Перебуваючи в Житомирі, І. Геращенко  зустрілась із журналістами та місцевими жителями і обговорила актуальні питання щодо соціально-економічного розвитку Житомирщини.

Інформуючи про план роботи Верховної Ради України, Перший віце-спікер зазначила, що наразі Парламент завершує розгляд поправок до законопроекту Виборчого кодексу України №3112-1.


Ірина Геращенко висловила переконання, що парламентарії завершать його розгляд на останньому пленарному тижні десятої сесії Верховної Ради України VIII скликання та встигнуть розглянути ряд важливих законопроектів. Зокрема, мова йде про: «Про військове капеланство» №10244-1 та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби)» №10181.

«Військовослужбовці чекають на ухвалення Парламентом цих рішень і ми зробимо все, щоб ці законопроекти були ухвалені до кінця десятої сесії Верховної Ради України VIII скликання», - наголосила вона.

Міністр у справах ветеранів України І. Фріз провела чергове засідання Ради ветеранів у Житомирі та розповіла про план підготовки та відбір учасників серед ветеранів для формування збірної для участі в «Іграх нескорених» у 2020 році.