Новини

14 листопада 2019, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин"

докладніше
14 листопада 2019, 16:41

Триває вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
14 листопада 2019, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони""

докладніше
14 листопада 2019, 14:30

Для України Міжпарламентський Союз - надійна основа та приклад формування міцних засад і традицій парламентаризму, - Олена Кондратюк

докладніше
14 листопада 2019, 14:10

Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2020 рік"

докладніше
14 листопада 2019, 12:55

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше
14 листопада 2019, 10:15

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув питання про утворення двох ТСК

докладніше
14 листопада 2019, 09:51

Комітет з питань бюджету рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України»

докладніше
14 листопада 2019, 09:41

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 листопада

докладніше
14 листопада 2019, 09:10

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС та міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
14 листопада 2019, 09:07

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 14 листопада

докладніше
13 листопада 2019, 20:13

Руслан Стефанчук відзначив особливу роль ПРООН в інтеграції Цілей сталого розвитку у процес стратегічного планування розвитку України

докладніше
13 листопада 2019, 18:29

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували концепцію «Закону про медіа»

докладніше
13 листопада 2019, 17:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики підтримує законопроект щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва та обігу спирту етилового (відео)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 червня 2019, 10:14

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради підкреслив, що необхідно мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш і не допустити перегляду демократичних перетворень

 

Голова Верховної Ради України на початку ранкового пленарного засідання звернув увагу на події останніх днів, які він назвав «тривожними». «У той час, коли від нас йдуть найкращі захисники України, такі як наш побратим – народний депутат Дмитро Тимчук, всередині країни вже відбуваються спроби реваншу», - зазначив він.

А.Парубій підкреслив, що московська церква в Україні не лише не бажає виконувати закон і чесно вказувати свій реальний центр – Москву. «Вони вже намагаються скасувати реєстрацію Української, Вселенські визнаної Церкви. Хочуть забрати у нас право мати свою Церкву», - зауважив він і зазначив, що «Київський окружний адмінсуд повинен здати екзамен на державність і українськість - і однозначно підтвердити законність реєстрації Православної Церкви України!»

Голова Парламенту підкреслив, що повернення імені Жукова, «українського ксенофоба», проспекту імені українського дисидента П.Григоренка – це «позбавлення права на власну історію, пряме порушення закону про декомунізацію, здійснене провокаційно і демонстративно!» «Суд має скасувати антизаконне рішення, відновити законність і покарати ініціаторів!» - наголосив політик.

Позбавленням гідності А.Парубій назвав і факт призначення професором Національного університету імені Шевченка «придворного юриста Януковича». Він повідомив, що студенти вже почали протест, і наголосив, що керівництво ВУЗу повинно скасувати це «ганебне призначення».

Голова Верховної Ради підкреслив, що усіма засобами - і через Верховну Раду, і через громадську активність, і через суди – не допустить відміни Закону про мову та перегляд обов’язкових часток українського мовлення на радіо і телебаченні.

«За право жити в своїй вільній країні ми заплатили життями тисяч кращих українців. П’ять років ми будуємо справжню міцну Українську Державу і відбиваємо російську агресію на всіх фронтах. Ми маємо мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш! І тепер ми вже не дамо повторитись старій історії. Не віддамо Державу! Не відступимо! Україна буде вільною, сильною і єдиною! Слава Україні!» - завершив свій виступ Голова Парламенту А.Парубій.