Новини

21 липня 2019, 12:40

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

докладніше
21 липня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів м.Торецьк з п’ятою річницею звільнення від російської окупації

докладніше
19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 червня 2019, 10:14

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради підкреслив, що необхідно мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш і не допустити перегляду демократичних перетворень

 

Голова Верховної Ради України на початку ранкового пленарного засідання звернув увагу на події останніх днів, які він назвав «тривожними». «У той час, коли від нас йдуть найкращі захисники України, такі як наш побратим – народний депутат Дмитро Тимчук, всередині країни вже відбуваються спроби реваншу», - зазначив він.

А.Парубій підкреслив, що московська церква в Україні не лише не бажає виконувати закон і чесно вказувати свій реальний центр – Москву. «Вони вже намагаються скасувати реєстрацію Української, Вселенські визнаної Церкви. Хочуть забрати у нас право мати свою Церкву», - зауважив він і зазначив, що «Київський окружний адмінсуд повинен здати екзамен на державність і українськість - і однозначно підтвердити законність реєстрації Православної Церкви України!»

Голова Парламенту підкреслив, що повернення імені Жукова, «українського ксенофоба», проспекту імені українського дисидента П.Григоренка – це «позбавлення права на власну історію, пряме порушення закону про декомунізацію, здійснене провокаційно і демонстративно!» «Суд має скасувати антизаконне рішення, відновити законність і покарати ініціаторів!» - наголосив політик.

Позбавленням гідності А.Парубій назвав і факт призначення професором Національного університету імені Шевченка «придворного юриста Януковича». Він повідомив, що студенти вже почали протест, і наголосив, що керівництво ВУЗу повинно скасувати це «ганебне призначення».

Голова Верховної Ради підкреслив, що усіма засобами - і через Верховну Раду, і через громадську активність, і через суди – не допустить відміни Закону про мову та перегляд обов’язкових часток українського мовлення на радіо і телебаченні.

«За право жити в своїй вільній країні ми заплатили життями тисяч кращих українців. П’ять років ми будуємо справжню міцну Українську Державу і відбиваємо російську агресію на всіх фронтах. Ми маємо мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш! І тепер ми вже не дамо повторитись старій історії. Не віддамо Державу! Не відступимо! Україна буде вільною, сильною і єдиною! Слава Україні!» - завершив свій виступ Голова Парламенту А.Парубій.