Новини

19 липня 2019, 15:03

У Верховній Раді відкрито Освітній центр

докладніше
19 липня 2019, 11:36

Під час роботи Х сесії Верховної Ради України 8-го скликання особисті прийоми громадян головами комітетів та депутатських фракцій відвідали 390 громадян

докладніше
19 липня 2019, 10:29

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за період десятої сесії провів 9 засідань, на яких розглянуто 61 питання

докладніше
19 липня 2019, 09:33

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 липня

докладніше
18 липня 2019, 19:35

І. Геращенко: «Європарламент підтримав резолюцію із вимогою до РФ щодо негайного звільнення усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 19:18

Андрій Парубій: "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов'язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України"

докладніше
18 липня 2019, 17:07

У Комітеті у закордонних справах презентовано проведення міжнародної конференції на тему: "Демократія в дії"

докладніше
18 липня 2019, 16:29

У Верховній Раді відбулася національна конференція "Законодавче регулювання медіації в Україні"

докладніше
18 липня 2019, 15:50

Завершились Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради у 2019 році та Програма стажування випускників німецьких ВНЗ в Апараті Верховної Ради України

докладніше
18 липня 2019, 14:59

Комітет у закордонних справах направив звернення новообраним членам Європейського Парламенту

докладніше
18 липня 2019, 13:40

І. Геращенко: «Наше завдання - зберегти санкційний тиск ЄС проти РФ та зафіксувати в резолюції вимогу до Росії звільнити усіх бранців Кремля»

докладніше
18 липня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 липня

докладніше
17 липня 2019, 17:06

Голова Верховної Ради України заявив, що скликання позачергової сесії має відбуватись у відповідності до чинного законодавства

докладніше
17 липня 2019, 11:15

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за час роботи десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання провів 10 засідань, на яких розглянуто 60 питань

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 червня 2019, 14:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Закликаємо Президента підписати ухвалені законопроекти у сфері європейської інтеграції - це буде потужним сигналом для міжнародних партнерів напередодні Саміту Україна-ЄС» (відео)

 

18 червня під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, звертаючись до радника Президента України – представника Президента України у Верховній Раді Руслана Стефанчука, наголосила на важливості підписання Президентом України ухвалених законопроектів. Зокрема, мова йде про Проекти Законів: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання» №10183 від 25.03.2019 та ратифікованого оновленого «енергетичного» Додатку 27 до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

«Це буде потужним сигналом для міжнародних партнерів напередодні Саміту Україна-ЄС», - наголосила І. Геращенко.

Політик підкреслила, що суспільство уважно слідкує за першими закордонними візитами Президента України  до країн «нормандської четвірки». «Зовнішньополітичні радники і Міністерство закордонних справ України підготували якісні тезиси, які, між іншим, продовжують риторику  зовнішньополітичного курсу,  запровадженого Петром Порошенко», - відзначила І. Геращенко.

Політик підкреслила важливість озвученої позиції щодо недопущення прямих переговорів з сепаратистами та нагадала про тристоронній формат групи  з мирного врегулювання ситуації на сході України за участі представників від України, Російської Федерації та ОБСЄ.

Перший заступник Голови Верховної Ради України також наголосила, що Мінські переговори є похідними від «нормандського формату».

«Мінський процес  фактично знаходиться в колаптоїдному стані через деструктивну позицію представників Російської Федерації. Тому  варто активізувати переговори у «нормандському форматі», - переконана І. Геращенко. 

Політик також відзначила важливість сигналу щодо недопущення повернення делегації Російської Федерації до роботи в ПАРЄ. Представник Постійної делегації України у ПАРЄ І. Геращенко підкреслила, що на сьогодні немає жодних передумов для повернення делегації РФ до роботи Асамблеї.

«Нас бентежить риторика деяких наших  міжнародних партнерів, зокрема, і Франції, щодо необхідності повернення Російської Федерації до ПАРЄ. Ми  будемо жорстко захищати принципи Ради Європи, які базуються на повазі до прав людини», - зазначила І. Геращенко та нагадала, що від порушень режиму тиші з боку РФ та підконтрольних їй НЗФ продовжують гинути військовослужбовці ЗСУ та цивільні українці на Донбасі.

Під час виступу І. Геращенко також підтримала заяву МФО «Рівні можливості» та звернула увагу на неприпустимість недоречних висловлювань про українських жінок, які пролунали від Президента України під час його офіційного візиту до Французької Республіки.

«Президент, який представляє європейську країну, має бути коректним у питаннях гідності, рівності і поваги до українських жінок, які є фахівцями та нерідко професійніше підготовлені до міжнародних зустрічей,  ніж деякі чоловіки-політики», - зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради.

Політик також висловила сподівання, що найближчим часом члени ТСК Верховної Ради України представлять у Парламенті звіт, напрацьований за результатами роботи ТСК для проведення розслідування щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.