Новини

18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше
18 листопада 2019, 10:52

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо ввезення пестицидів на митну територію

докладніше
18 листопада 2019, 10:00

Комітет з питань молоді і спорту провів ХІІ тенісний турнір серед народних депутатів усіх скликань на Кубок Верховної Ради України

докладніше
18 листопада 2019, 09:15

Верховна Рада України долучилася до глобальних заходів ЮНІСЕФ з нагоди 30-річчя Конвенції ООН про права дитини

докладніше
15 листопада 2019, 17:29

Руслан Стефанчук запропонував вибудувати дорожню карту співпраці з Парламентом Республіки Молдова

докладніше
15 листопада 2019, 16:05

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
15 листопада 2019, 15:59

У Верховній Раді створено депутатську групу з міжпарламентських зв’язків з Князівством Монако

докладніше
15 листопада 2019, 13:43

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" щодо лібералізації діяльності у сфері виробництва і обігу спирту етилового"

докладніше
15 листопада 2019, 13:38

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на здоров’я населення

докладніше
15 листопада 2019, 12:35

Робоча група з доопрацювання законопроекту щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд провела перше засідання

докладніше
15 листопада 2019, 10:00

Голова Комітету з питань антикорупційної політики Анастасія Красносільська зустрілася з оглядовою місією з метою формування нового етапу програми "Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні" 2020-2025 EUACI (II фаза)

докладніше
15 листопада 2019, 09:40

Огляд головних тем «Голосу України» від 15 листопада

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 червня 2019, 14:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Закликаємо Президента підписати ухвалені законопроекти у сфері європейської інтеграції - це буде потужним сигналом для міжнародних партнерів напередодні Саміту Україна-ЄС» (відео)

 

18 червня під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, звертаючись до радника Президента України – представника Президента України у Верховній Раді Руслана Стефанчука, наголосила на важливості підписання Президентом України ухвалених законопроектів. Зокрема, мова йде про Проекти Законів: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації актів законодавства Європейського Союзу у сфері технічного регулювання» №10183 від 25.03.2019 та ратифікованого оновленого «енергетичного» Додатку 27 до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

«Це буде потужним сигналом для міжнародних партнерів напередодні Саміту Україна-ЄС», - наголосила І. Геращенко.

Політик підкреслила, що суспільство уважно слідкує за першими закордонними візитами Президента України  до країн «нормандської четвірки». «Зовнішньополітичні радники і Міністерство закордонних справ України підготували якісні тезиси, які, між іншим, продовжують риторику  зовнішньополітичного курсу,  запровадженого Петром Порошенко», - відзначила І. Геращенко.

Політик підкреслила важливість озвученої позиції щодо недопущення прямих переговорів з сепаратистами та нагадала про тристоронній формат групи  з мирного врегулювання ситуації на сході України за участі представників від України, Російської Федерації та ОБСЄ.

Перший заступник Голови Верховної Ради України також наголосила, що Мінські переговори є похідними від «нормандського формату».

«Мінський процес  фактично знаходиться в колаптоїдному стані через деструктивну позицію представників Російської Федерації. Тому  варто активізувати переговори у «нормандському форматі», - переконана І. Геращенко. 

Політик також відзначила важливість сигналу щодо недопущення повернення делегації Російської Федерації до роботи в ПАРЄ. Представник Постійної делегації України у ПАРЄ І. Геращенко підкреслила, що на сьогодні немає жодних передумов для повернення делегації РФ до роботи Асамблеї.

«Нас бентежить риторика деяких наших  міжнародних партнерів, зокрема, і Франції, щодо необхідності повернення Російської Федерації до ПАРЄ. Ми  будемо жорстко захищати принципи Ради Європи, які базуються на повазі до прав людини», - зазначила І. Геращенко та нагадала, що від порушень режиму тиші з боку РФ та підконтрольних їй НЗФ продовжують гинути військовослужбовці ЗСУ та цивільні українці на Донбасі.

Під час виступу І. Геращенко також підтримала заяву МФО «Рівні можливості» та звернула увагу на неприпустимість недоречних висловлювань про українських жінок, які пролунали від Президента України під час його офіційного візиту до Французької Республіки.

«Президент, який представляє європейську країну, має бути коректним у питаннях гідності, рівності і поваги до українських жінок, які є фахівцями та нерідко професійніше підготовлені до міжнародних зустрічей,  ніж деякі чоловіки-політики», - зауважила Перший заступник Голови Верховної Ради.

Політик також висловила сподівання, що найближчим часом члени ТСК Верховної Ради України представлять у Парламенті звіт, напрацьований за результатами роботи ТСК для проведення розслідування щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.