Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
22 травня 2019, 09:38

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Ми готові передати всю необхідну інформацію експертам, які у новій команді працюватимуть у Мінських групах та займатимуться питанням щодо звільнення заручників»

 


21 травня Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко взяла участь у зустрічі Президента України В. Зеленського з  лідерами парламентських фракцій і груп.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.

Окрім того, Перший віце-спікер порушила питання подальшої роботи щодо звільнення заручників, політв’язнів Кремля та військовополонених моряків представниками нової команди Президента України.   

«Сьогодні одному із політв’язнів Кремля Миколі Карпюку виповнюється 55 років. Це шостий день народження, який він зустрічає в російській тюрмі», - наголосила І. Геращенко.

Перший віце-спікер детально поінформувала Президента про усі проблемні питання та деструктивну позицію представників РФ у ТКГ та гуманітарній підгрупі ТКГ. Політик, зокрема, розповіла про невірне трактування представників РФ у ТКГ Мінських угод щодо звільнення незаконно утримуваних громадян України, приховування інформації про утримування українців на окупованих територіях України та в РФ і відмову російської сторони обговорювати питання щодо звільнення політв’язнів Кремля.   

«Ми готові передати всю необхідну інформацію експертам, які в новій команді працюватимуть в Мінських групах та займатимуться питанням щодо звільнення заручників, аби наблизити свободу наших громадян», - підкреслила І. Геращенко.