Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 травня 2019, 19:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Ми усвідомлюємо відповідальність за необхідність продовження імплементації реформ та розраховуємо на продовження всебічної підтримки України з боку Європейської Комісії»

 

20 травня відбулась зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко з делегацією на чолі з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом.

Ірина Геращенко подякувала за зусилля та підтримку ЄС у питанні імплементації реформ в Україні. Перший віце-спікер нагадала про важливий марафон тристоронніх переговорів Україна-ЄС-Росія впродовж 2014-2015 рр., який відбувався за підтримки представників Єврокомісії.

Політик також подякувала за другий пакет автономних торговельних преференцій, наданий Україні у 2017 році для понад 50 товарів українського експорту, який дозволив пом’якшити наслідки російського торговельного ембарго.

Заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зауважила, що незважаючи на ряд важливих рішень, ухвалених за останні п’ять років, Парламент усвідомлює відповідальність за необхідність продовження імплементації  реформ, зокрема, і зобов’язань по Угоді про асоціацію між Україною та ЄС.

Перший віце-спікер повідомила, що на сьогодні одним із пріоритетних питань лишається приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту, і відповідний законопроект (№9532) планується розглянути у другому читанні наприкінці травня.

Під час зустрічі Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти О. Співаковський та Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції М. Іонова також торкнулись інших актуальних питань двосторонньої співпраці, зокрема мораторію на експорт необробленого лісу, захисту інтелектуальної власності, захисту географічних зазначень, особливостей оподаткування операцій з експорту з України олійних культур.

Особливу увагу було надано протидії триваючій збройній агресії РФ в Україні. Зокрема, було відзначено необхідність створення пункту СММ ОБСЄ в Керчі та посилення присутності НАТО у Чорному морі.

Перший заступник Голови Верховної Ради України І. Геращенко поінформувала Комісара ЄС з питань торгівлі Сесілію Мальмстрьом про ряд законів, увалених для вирішення гуманітарних та безпекових проблем Донбасу. 

Зокрема, І. Геращенко відзначила закони України: «Про протимінну діяльність в Україні», який відповідає стандартам НАТО у сфері розмінування та «Про внесення змін до Закону України "Про протимінну діяльність в Україні" щодо удосконалення механізмів залучення фінансування заходів протимінної діяльності».

«Україна знаходиться на п’ятому місці у світі за кількістю жертв від мін та вибухонебезпечних предметів. Ми розраховуємо на підтримку з боку Європейської Комісії у питанні розмінування, а також на допомогу у реалізації інфраструктурних об’єктів на Сході України», -наголосила  І. Геращенко.

Комісар ЄС з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом відзначила проведення чесних та демократичних виборів в Україні та запевнила у подальшій підтримці України з боку ЄС.