Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 травня 2019, 05:30

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Вітання Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з нагоди Дня Європи

Шановні співвітчизники!

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Для українців це особливий день. П’ять років тому, під час Революції Гідності, український народ довів, що Україна – це незалежна європейська держава.

В Україні відзначають цей особливий день як символ спільних цінностей, спільної історії всіх націй Європейського континенту. Адже Україна – це держава, яка є співтворцем європейської цивілізації. Багатьом своїм перемогам та досягненням Європа завдячує славним синам і дочкам України.

Середньовічні українські воїни разом з іншими європейцями боролися проти орд зі Сходу – у битвах на Калці, на Синіх Водах, під Оршею. Українські козаки не раз ставали пліч-о-пліч з європейськими союзниками проти навали чужинців. У ХХІ столітті українські лицарі вже п’ять років на фронтах Донбасу боронять вільну Європу, свободу її народів.

Під час Революції Гідності прапори Європейського Союзу майоріли на наших барикадах поруч з національними синьо-жовтими прапорами. Нині прапори України і ЄС як символ нашого європейського вибору стоять поряд на українських блокпостах на лінії фронту.

Українці, як ніхто інший, довели свою вірність європейським цінностям. І сьогодні ми дуже розраховуємо на дієве партнерство наших європейських друзів.

Верховна Рада України восьмого скликання ухвалила стратегічні рішення – закріпила в Конституції України зовнішньополітичний курс держави, спрямований на набуття членства у Європейському Союзі та НАТО. Як Голова Верховної Ради України і як громадянин я нікому не дозволю змінити цей курс. Переконаний, якщо хтось спробує це зробити – мільйони українців зупинять реванш. Змінити євроатлантичний курс України – не дозволимо!

Вірю, що Україна у зовсім недалекому майбутньому стане повноправним членом Європейського Союзу та НАТО, тому що Україна – це завжди Європа!

Зі святом! З Днем Європи, дорогі українці!