Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
28 грудня 2018, 17:35

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Цей рік для України у великій перспективі був ще одним кроком у побудові могутньої європейської держави», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у підсумковому інтерв’ю телеканалу «РАДА»

 

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у підсумковому інтерв’ю телеканалу «РАДА» 28 грудня нагадав, що у цьому році Україна відзначила століття української державності. «Сто років тому була проголошена українська державність, і перед Україною були ті самі виклики, зовнішня агресія і так само був той самий ворог, що й сьогодні, - зазначив він. - Той самий російський імперіалізм, який не уявляє себе без України». На превеликий жаль, додав Голова Парламенту, сто років тому державу програли, що стало і його особистою родинною трагедією.

Голова Верховної Ради також зауважив, що це був і урок для нинішнього покоління: «Сто років тому не було достатньо боєздатної армії, яка б могла протистояти окупанту, політичну еліту і значну частину українського суспільства роз’їдав популізм лівого ґатунку». За його словами, сто років тому не утримали і дипломатичний фронт, не мали достатньої єдності політичної еліти для ого, щоб втримати країну. «Наслідком того був і Голодомор, і репресії, і значна кількість великих втрат для нашої української держави, - тому у цей рік були великі виклики і відчувалась відповідальність, щоб не повторилося всіх тих дій, які призвели до поразки сто років тому», - сказав він.

Голова Парламенту підкреслив, що «цього року ми втримали державність, незважаючи на те, що агресивні атаки Росії стали ще більшими, зокрема, захват українських моряків у Керченській протоці, продовжили санкційну політику проти Росії і на дипломатичному фронті були успішними та змогли об’єднати весь вільний світ». «Ми будуємо українську армію, яка стає все більш потужною, творимо і укріплюємо національну ідентичність, що є і питанням безпеки. Цей рік для України у великій перспективі був ще одним кроком у побудові могутньої європейської держави», - наголосив А.Парубій.