Новини

18 лютого 2019, 21:03

Ірина Геращенко: Парламент має розширити повноваження Комітету з питань європейської інтеграції для пришвидшення виконання Україною зобов’язань по Угоді про асоціацію

докладніше
18 лютого 2019, 16:39

Відбувся особистий прийом громадян головою Комітету у закордонних справах Ганною Гопко

докладніше
18 лютого 2019, 16:00

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи підтримав зміни до Закону про поводження з відпрацьованим ядерним паливом щодо розміщення, проектування та будівництва ЦСВЯП

докладніше
18 лютого 2019, 13:02

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у 55-ій Мюнхенській конференції з безпеки

докладніше
18 лютого 2019, 11:14

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення ініціює проведення парламентських слухань на тему: "Детінізація заробітної плати"

докладніше
18 лютого 2019, 09:47

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про внесення змін до Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель

докладніше
15 лютого 2019, 18:04

А.Парубій: «Не було б України, якби не така підтримка Литви на шляху нашої незалежності і на шляху до Євросоюзу"

докладніше
15 лютого 2019, 17:29

Андрій Парубій взяв участь у церемонії відкриття Порталів Акта проголошення незалежності України та Конституції України у Верховній Раді України

докладніше
15 лютого 2019, 16:50

Андрій Парубій: Втручання Росії у виборчий процес в Україні вже відбувається у всіх сферах

докладніше
15 лютого 2019, 15:37

Андрій Парубій: Цивілізований світ має спільно протистояти російській агресії

докладніше
15 лютого 2019, 15:35

Сироїд: Європа без України не є дійсною. Доки не буде цього розуміння, будемо в небезпеці

докладніше
15 лютого 2019, 15:17

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів у місті Львів круглий стіл на тему: "Впровадження Закону України "Про співробітництво територіальних громад": стан та перспективи розвитку"

докладніше
15 лютого 2019, 14:24

Андрій Парубій: Закон про мову планується до розгляду у Верховній Раді наступного пленарного тижня, а Виборчий кодекс - протягом поточної сесії

докладніше
15 лютого 2019, 12:19

Андрій Парубій підписав Розпорядження про створення Офісу парламентської реформи

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 липня 2018, 14:01

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Стабільна Верховна Рада – це стабільна Україна», - Андрій Парубій під час закриття восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

 


«Верховна Рада України здатна ухвалювати закони, яких очікують люди». На цьому наголосив Голова Верховної Ради України А.Парубій, закриваючи у п’ятницю восьму сесію Верховної Ради України восьмого скликання.

«Усі, хто говорив, що Парламент не діє, сьогодні побачили потенціал Верховної Ради, обраної після Майдану - такої, яка чує людей, і Парламенту, який діє в умовах воюючої країни», -сказав він.

А.Парубій, підбиваючи підсумки сесії, наголосив, що на її початку були окреслені завдання і тоді було визначено, що необхідно зробити.

«Ми повинні були ухвалити закон про вищий Антикорупційний суд, закон про національну безпеку, кадрові питання, та реалізувати розроблений і представлений план з виконання Угоди з ЄС з євроінтеграції»,- нагадав Голова Парламенту.

«Сьогодні можемо ствердно сказати, що вищий Антикорупційний суд створено в цьому залі, цим Парламентом, ухвалено масштабний закон про національну безпеку, який розпочав реформи у всьому секторі безпеки, і який ухвалено з усіма рекомендаціями НАТО, який став вагомим кроком України до НАТО», - наголосив він.

А.Парубій підкреслив, що серед кадрових питань нинішньої сесії вирішено питання з призначенням складу Рахункової палати, визначено питання Національного банку, вирішено питання Уповноваженого з прав людини, яке також довго не вирішувалося.

Голова Верховної Ради наголосив, що питання кадрового оновлення Центральної виборчої комісії має бути першим наступної осінньої сесії, «це наше завдання, з якого ми повинні розпочати роботу наступного засідання».

А.Парубій зазначив, що Верховна Рада ухвалила майже 20 законів, необхідних для виконання Угоди про європейську інтеграцію, з виконання нашої співпраці з Європейським Союзом.

Верховна Рада проводила активну міжнародну діяльність. За словами А.Парубія, «одне з важливих питань, яке було підготовлено, – це створення Міжпарламентської асамблеї Україна, Грузія, Молдова - нового органу, який показує міжпарламентську співпрацю і українське лідерство в Балто-Чорноморському поясі».

Він нагадав про поїздку спікерів Польщі, Литви, України, Молдови, Грузії до Вашингтону, яка вже дала свій результат: «Вчорашня резолюція Конгресу про підтримку країн Східної Європи – це і є концепція щита Європи, який створюють наші держави перед російською загрозою, перед російським окупантом. Балто-Чорноморський пояс захищає увесь цивілізований світ від російської загрози».

А.Парубій повідомив, що загалом протягом цієї сесії було ухвалено 87 законів в цілому, а включаючи сьогоднішній, – це вже 88.

У першому читанні – 47 законопроектів, а включаючи сьогоднішні, – 49.

Підтримано 37 постанов. Загалом – це є більше, як 150 позитивних рішень Українського Парламенту.

А.Парубій подякував усім народним обранцям, «які своєю енергією, своїм духом допомагали у прийнятті того чи іншого рішення».

Голова Парламенту подякував усім фракціям і позафракційним депутатам, як за їхню критику, так і за велику енергію у прийнятті рішень у роботі Парламенту.

Голова Верховної Ради подякував за співпрацю Президенту України, Прем’єр-міністру і усьому Уряду.

Співпрацю Парламенту і Уряду А.Парубій назвав «унікальною», і за його словами, вона є прикладом взаємодії напередодні важкого передвиборчого року.

«Верховна Рада як була, так і має бути осередком стабільності», -  наголосив А.Парубій. – «Повірте мені, – стабільна Верховна Рада – це стабільна Україна».

Голова Парламенту зазначив, що ворог хоче знищити і дестабілізувати Верховну Раду, бо вона найбільша відкритий державний орган і від того, можливо, найбільш вразливий. На його думку, важливо чути людей біля наших стін і пам’ятати про нашу відповідальність.

«Маємо пам’ятати, що історія дала нам шанс і відповідальність жити та працювати саме в цей визначальний період для України», - сказав він.

А.Парубій запевнив, що Верховна Рада так само активно зможе дієво працювати і восени, і весною, і наступної осені для України і українських громадян. «Це наша відповідальність і наш обов’язок», - наголосив Голова Парламенту.