Новини

28 травня 2020, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 травня

докладніше
27 травня 2020, 18:59

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування розглянув ряд проблемних питань медичної галузі

докладніше
27 травня 2020, 15:57

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді відправити на доопрацювання законопроект про покращення соціально-економічного становища студентів

докладніше
27 травня 2020, 15:43

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо окремих питань діяльності професійних спілок (відео)

докладніше
27 травня 2020, 15:00

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує ухвалити у другому читанні і в цілому законопроект про внесення змін до Закону про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження

докладніше
27 травня 2020, 10:30

Президент Парламентської асамблеї НАТО та українська делегація обговорили ситуацію щодо пандемії COVID-19 та триваючу агресію з боку Росії

докладніше
27 травня 2020, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 травня

докладніше
26 травня 2020, 12:52

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо обов'язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

докладніше
26 травня 2020, 09:43

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 травня

докладніше
25 травня 2020, 19:10

Апарат Верховної Ради України отримав результати функціонального аналізу

докладніше
25 травня 2020, 15:40

Сподіваємося на розширення співпраці між парламентами України та Швеції, - Дмитро Разумков

докладніше
25 травня 2020, 14:39

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує прийняти за основу законопроект щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності

докладніше
25 травня 2020, 13:19

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом

докладніше
25 травня 2020, 11:54

Голова Верховної Ради України вніс зміни до Розпорядження «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби» від 12 березня 2020 року, №151

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
27 червня 2018, 13:14

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч із помічником Міністра оборони США Лорою Купер

 В рамках робочого візиту до Сполучених Штатів Америки Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч із помічником Міністра оборони США з питань Європи та Євразії Лорою Купер.

На початку зустрічі Лора Купер привітала Голову Верховної Ради з ухваленням Закону “Про національну безпеку”.

Андрій Парубій повідомив, що напередодні поїздки до США він підписав Закон “Про національну безпеку” та передав його на підпис Президенту України. “Це важлива подія для українського народу. Це важливий і рішучий крок до членства України у НАТО. Я вірю, що Україна буде членом НАТО”, - зазначив Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради подякував за участь у розробці Закону “Про національну безпеку” експертів від НАТО, а особливо відзначив провідну роль експертів зі Сполучених Штатів Америки.

Голова Верховної Ради зазначив, що була проведена ретельна експертна робота над Законом “Про національну безпеку”. Зокрема, в Парламенті спеціально було створено міжфракційне об'єднання, яке опікувалося напрацюванням та ухваленням цього Закону.

Андрій Парубій зазначив, що Закон “Про національну безпеку” є швидше рамковим. Він передбачає ухвалення ще ряду важливих законопроектів у сфері національної безпеки та оборони, і робота над цими законопроектами вже розпочалася у профільному комітеті.

“Всі ваші рекомендації, рекомендації, які наближують Україну до членства у НАТО, у Законі України “Про національну безпеку” були враховані повністю. Тепер ми розраховуємо на вашу підтримку і консультацію ваших експертів під час імплементації ряду спеціальних законів у сфері національної безпеки і оборони”, - зазначив Андрій Парубій.

Також сторони обговорили блок питань кібербезпеки, енергетичної безпеки.

Зокрема, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив, що тактика російської агресії є гібридною. “Росія атакує не лише на військовому фронті, вона атакує у різних сферах. І весь цивілізований світ в очікуванні, а де ж Росія нападе цього разу?”, - зазначив Андрій Парубій.

Відтак, Голова Верховної Ради підкреслив, що особливої актуальності для України набуває питання кібербезпеки, адже Росія через кібератаки може втрутитися у проведення виборів в Україні.

Також Андрій Парубій наголосив на головній загрозі енергетичної безпеки Європи - будівництві газогону “Nord Stream -2”. “Той, хто каже, що це економічний проект, - лукавить, адже “Nord Stream- 2” - це зброя Путіна. Це інструмент Росії для тиску і шантажу Європи”, - зауважив Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради України розповів про пріоритети регіональної безпеки у Центральній і Східній Європі. “Ми на межі з Росією творимо “кордон свободи”. Держави вільного світу, які межують з Росією, і, зокрема Україна, стали “щитом Європи” від будь-яких проявів російської агресії. Україна разом з Естонією, Латвією, Литвою, Польщею, Молдовою та Грузією демонструє регіональну безпекову єдність. Ми спільно демонструємо, що загроза Путіна - світова”, - зазначив Андрій Парубій.

Голова Верховної Ради наголосив на потребі створення в Україні Регіонального центру протидії російським гібридним загрозам.