Новини

28 листопада 2020, 09:45

Звернення в.о. Голови Верховної Ради України Олени Кондратюк з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

докладніше
28 листопада 2020, 09:02

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

докладніше
28 листопада 2020, 09:01

Верховна Рада отримала проєкт Держбюджету на 2021 рік та активно працює над порядком денним з підтримки малого бізнесу, вирішення конституційної кризи, повернення відповідальності за неправдиве декларування, - Олена Кондратюк

докладніше
28 листопада 2020, 09:00

Звернення Першого заступника Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

докладніше
27 листопада 2020, 16:34

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Постанову "Про звіт про виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”

докладніше
27 листопада 2020, 16:01

«Ні могили, ні хресного знаку» - до Дня пам’яті жертв голодоморів парламентська бібліотека презентує тематичну віртуальну книжкову виставку

докладніше
27 листопада 2020, 15:49

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг затвердив додаткові правки до законопроєкту щодо врегулювання окремих питань у сфері надання ЖКП

докладніше
27 листопада 2020, 15:19

У цю суботу в Україні національний пам'ятний день - День пам'яті жертв голодоморів

докладніше
27 листопада 2020, 14:25

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив Рекомендації круглого столу з обговорення проекту Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань приєднання до інженерних мереж"

докладніше
27 листопада 2020, 09:37

Огляд головних тем «Голосу України» від 27 листопада

докладніше
26 листопада 2020, 14:36

Комітет з питань економічного розвитку доопрацював законопроєкт щодо вдосконалення системи органів АМКУ і рекомендує Верховній Раді прийняти його в цілому

докладніше
26 листопада 2020, 11:41

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування звернувся до Ради Європи з пропозицією щодо надання експертної підтримки під час підготовки до розгляду Парламентом проекту Закону "Про публічні консультації"

докладніше
26 листопада 2020, 10:21

Постійна делегація Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї НАТО взяла участь у засіданні 66-ї щорічної сесії ПА НАТО

докладніше
26 листопада 2020, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 26 листопада

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
06 квітня 2018, 15:36

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Ключовим союзником України є США, які найбільше розуміють масштабність і глобальність російської загрози», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч у п’ятницю з делегацією Американської Ради з питань зовнішньої політики (AFPC) на чолі з Керівником делегації, Старшим консультантом Міністерства оборони США з питань енергетики та національної безпеки, екс-заступником держсекретаря США Вільямом Шнайдером.

Голова Верховної Ради висловив вдячність Американській раді за послідовну підтримку державного суверенітету та територіальної цілісності України та за підтримку санкцій проти Росії у зв’язку з її агресивною політикою. А.Парубій також зосередив увагу не небезпеці впровадження проекту «Північний потік-2» та необхідності об’єднати зусилля усього цивілізованого світу проти будівництва цього газогону. На його переконання, країни, що підтримують «Північний потік-2», повинні розуміти, що «Росія напряму фінансує крайні політичні сили, які дестабілізують ситуацію всередині багатьох країн Європи, та забезпечує їх корумпованими грошима Газпрому». «Тому така підтримка збільшить корупційні міліарди, що будуть спрямовані на політику Путіна в Європі, дестабілізацію Євросоюзу та інших країн Європи», - підкреслив він.

А.Парубій зазначив, що «ключовим союзником України є Сполучені Штати Америки, які найбільше розуміють масштабність і глобальність російської загрози». «Так само, як держави, які межують з Росією – від України до країн Балтійського регіону, Грузії і Молдови, - сказав Голова Парламенту і додав: – Зараз є той момент, коли ми можемо вийти на новий етап співпраці. Розраховую на ваш досвід і велику прихильність до України».

Водночас, Голова Верховної Ради зауважив, що світ дуже сильно переоцінює вплив і сили Путіна, і під час Майдану, і в АТО український народ зупинив агресора.

А.Парубій подякував американським друзям за правильне розуміння процесів, що відбуваються в Україні, «бо це не просто конфлікт України і Росії -  Путін становить глобальну загрозу світу, просто Україна  є на передньому краї цієї загрози». Голова Верховної Ради зазначив, що докладає багато зусиль, щоб було поєднання сил України і США проти російської агресії: «Очевидною є глобальність загрози. Путін намагається посіяти розкол як всередині ЄС, так і між ЄС і США». А.Парубій підкреслив, що в умовах реформування збройних сил до стандартів НАТО «позиція експертів і друзів з НАТО має бути повністю врахована». Вступ до НАТО, за його словами, є нашим ключовим завданням і пріоритетом. «Це і є гарантія безпеки і мирного неба, - підкреслив він і висловив переконання, що поради експертів НАТО будуть максимально враховані: - Це найбільший безпековий союз у світі, який здатний  протидіяти маніакальним планам Путіна. Ми повинні зміцнювати щит Європи, який стримує агресію». Голова Українського парламенту повідомив, що у четвер законопроект про національну безпеку було вже ухвалено у першому читанні.

В.Шнайдер, своєю чергою, наголосив, що головне - це незалежність України, що нівелює статус Росії як імперської держави. На його переконання, потрібно не лише зміцнювати національну безпеку, аби захищати свої кордони і суверенітет, а й забезпечувати безпеку населення України від вторгнення у її внутрішні справи. Від імені американського народу, який має досвід захисту демократичних цінностей і цивільних прав, він пообіцяв підтримувати український народ на шляху до демократії та незалежності.

***