Новини

24 лютого 2020, 09:18

Питання колективної безпеки і спільної протидії гібридним загрозам є одним з ключових для країн Карпатського регіону, - Олена Кондратюк

докладніше
21 лютого 2020, 20:39

24-26 лютого Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить офіційний візит до Латвії та Естонії

докладніше
21 лютого 2020, 18:17

У Комітеті з питань антикорупційної політики відбувся круглий стіл щодо практики застосування антикорупційного законодавства України

докладніше
21 лютого 2020, 17:18

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону України «Про оборонні закупівлі»

докладніше
21 лютого 2020, 17:00

22-23 лютого ц.р. Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк з робочим візитом відвідає Республіку Польща

докладніше
21 лютого 2020, 16:41

Постійна делегація Верховної Ради України бере участь у 19-у Зимовому засіданні Парламентської Асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі у Відні

докладніше
21 лютого 2020, 16:19

Заступник голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Володимир Крейденко провів особистий прийом громадян

докладніше
21 лютого 2020, 14:36

Комітет з питань бюджету рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень"

докладніше
21 лютого 2020, 14:02

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
21 лютого 2020, 11:34

Голова Парламенту закликав українців чути один одного і завжди залишатися людьми

докладніше
21 лютого 2020, 09:03

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 21 лютого

докладніше
20 лютого 2020, 19:03

У Книжковому клубі Верховної Ради України презентовано книжку "(Не)відомі українці, які змінили історію"

докладніше
20 лютого 2020, 18:01

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 лютого 2020, 15:33

До Міжнародного дня рідної мови Національний музей літератури України презентував фотовиставку «Українська мова: від заборон до утвердження»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
23 березня 2018, 17:43

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголошує, що закон про Антикорупційний суд Парламент повинен ухвалити до травня

 


Голова Верховної Ради України А.Парубій не виключає, що робота і дискусія щодо законопроекту про Антикорупційний суд буде масштабною, і «можливо, доведеться виділити два дні на розгляд цього документу». Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу «РАДА».

Голова Парламенту зазначив, що «станом на сьогодні профільний Комітет опрацював до тисячі поправок до закону про антикорупційний суд, і що їх буде приблизно півтори тисячі». Законопроект буде подано на розгляд Парламенту, як тільки Комітет завершить свою роботу. «Комітет повинен провести її дуже професійно, фахово, щоб більшість дискусій ми змогли зняти ще на рівні Комітету, щоб у сесійній залі ми змогли визначатись і проголосувати фактично по ключових питаннях», - сказав він і додав, що по декількох питаннях, зокрема, і з рекомендацій Венеційської Комісії, в залі буде дискусія і «доведеться ухвалювати остаточне кінцеве рішення про саму філософію і саму структуру Антикорупційного суду».

Голова Верховної Ради вважає, що до травня Парламент повинен ухвалити цей закон. «Це було, є і буде однією з найголовніших прерогатив для роботи Верховної Ради України. Бо цим законом ми фактично завершуємо нашу антикорупційну реформу, створивши і НАБУ, і САП, створивши відкриті доступи до різних фондів і різних ресурсів, запровадивши е-декларування. Тепер наше ключове завдання, щоб незалежні антикорупційні органи могли відстоювати свої справи в антикорупційному суді, до я кого буде довіра і суспільства, і наших міжнародних партнерів. І тому, звичайно, це одне з найголовніших питань на найближчий період для Верховної Ради України і для мене», - підкреслив А.Парубій.