Новини

01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
23 березня 2018, 17:08

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Андрій Парубій: «Усі фракції Парламенту, незалежно від політичної прихильності, здатні об’єднуватись і приймати відповідальні рішення з ключових, важливих питань»

 


За минулий пленарний тиждень Парламент ухвалив 22 позитивних рішення: з них - 7 законів в цілому, 10 постанов і 5 законопроектів у першому читанні. Про це повідомив Голова Верховної Ради України в інтерв’ю телеканалу «РАДА» у п’ятницю. «А цього тижня, незважаючи на те, що були дуже важливі питання, зокрема, питання про зняття недоторканності з Н.Савченко, ми ухвалили 12 законів в цілому, 6 за основу, 6 постанов, і один законопроект відправили на повторне перше читання. Тобто, 25 рішень, які були прийняті протягом тижня»,- сказав А.Парубій.

Відповідаючи на запитання щодо ефективності тематичного, блокового підходу до розгляду питань порядку денного, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив, що це «один з важливих елементів реформи Ради, - коли законопроекти подаються протягом дня не вперемішку, а чітко визначаються тематичні блоки і по них йде підготовка – Урядом, Парламентом, експертами, громадськими діячами, які долучаються до цієї роботи, і це впливає на її ефективність».

А.Парубій висловив переконання, що «протягом цих двох тижнів Парламент ухвалив величезну кількість важливих, ключових рішень, з них близько семи законів, необхідних для виконання Угоди про асоціацію з ЄС».

Голова Парламенту нагадав, що цього тижня ухвалено ключові кадрові рішення. «Коли я виступав з трибуни, прогнозуючи і визначаючи прерогативи на порядок денний сесії, я зазначив кадрові питання як другі по важливості після закону про національну безпеку і оборону. Ми довго вели дискусії, довге було очікування. Але я зініціював проведення одного кадрового дня в минулий четвер, і ми змогли в один день обрати і Рахункову палату, і Голову Рахункової палати, і обрати Уповноваженого з прав людини Верховної ради України, зняти попереднього і обрати нового керівника Національного банку, -сказав А.Парубій. - Це ті питання, до яких ми готувались протягом довгого часу, але змогли пройти їх протягом одного дня».

На думку Голови Парламенту, це свідчить про те, що «з ключових, важливих питань усі фракції парламенту, незалежно від політичної прихильності, здатні об’єднуватись, там, де йдуть ключові виклики, де йдуть ключові випробування, і приймати відповідальні рішення». «Ми вирішили найгостріші, ключові кадрові питання, які стояли на порядку денному сесії. У нас залишаться ЦВК, але ми ще очікуємо закінчення спецперевірки кандидатів, бо не всі вони одночасно подали документи, дехто подав їх пізніше. І це наступне кадрове питання, яке стоїть на порядку денному у квітні-травні», - наголосив А.Парубій.