Новини

01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 березня 2018, 16:16

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Працівники Управління державної охорони мають право не пропускати депутатів, які не дозволяють сканувати свої речі», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій

 

«Працівники Управління державної охорони мають право не пропускати депутатів, які не дозволяють сканувати свої речі», - Голова Верховної Ради Андрій Парубій

Голова Верховної Ради Андрій Парубій під час брифінгу у четвер наголосив, що працівники Управління державної охорони мають повноваження не пускати до приміщень парламенту тих депутатів, які відмовляються від сканування своїх речей. «Охорона може не пустити, і охорона не буде пускати. Вона не може затримати, вона не може заарештувати, але вона може не пустити людину, яка відмовляється через сканер провести свої особисті речі», - роз’яснив А.Парубій.

Голова Верховної Ради зазначив, що негайно після ухвалення Парламентом змін до закону про держохорону він дав доручення встановити спеціальні пристрої для сканування речей відвідувачів Парламенту, та нагадав, що Парламент дозволив держохороні не пускати до приміщень парламенту осіб із зброєю та іншими забороненими предметами та речовинами. А.Парубій повідомив, що для того, аби народні депутати не відчували приниження від огляду речей та одягу на наявність небезпечних предметів на вході до приміщень Верховної Ради, він вольовим рішенням дав доручення знайти сканери. «Щоб не було елементу перевірки, а був елемент сканування», - додав він.

Голова Верховної Ради наголосив, що сьогодні був перший день дії цього закону, і він впевнений, що «день-два-три - і адаптуються всі, і всі будуть однакові й рівні перед законом», інцидентів щодо перевірок не буде. «І ця система, цей закон будуть функціонувати так, як функціонують у кожному аеропорту України», - заявив А.Парубій.

За словами Голови Парламенту, входи до приміщень Ради були обладнані сканерами, причому на це не було витрачено поки що ніяких коштів. Він пояснив, що прийде той день, коли Парламенту доведеться вносити зміни до бюджету для того, аби закупити і сканери, і нове обладнання для шлагбаумів, за допомогою якого можна миттєво зупинити автомобіль, який може становити загрозу для Верховної Ради.

А.Парубій підкреслив, що інциденти, пов’язані із відмовою окремих народних депутатів надати свої речі на перевірку, припиняться після нетривалого періоду їхньої адаптації до нової процедури.