Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
16 січня 2018, 12:02

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Зараз, за дорученням Президента України, ми робимо все можливе, аби наступний етап звільнення заручників відбувся найближчим часом», - Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко

 


Перший віце-спікер подякувала команді Президента України, учасникам гуманітарної підгрупи ТКГ, представникам Церков, міністерств та відомств України завдяки яким 27 грудня 2017 року вдалось звільнити 74 українців.

«Серед звільнених є справжні Герої. Багато з них ще знаходяться у госпіталі. Я дуже рекомендую представникам депутатських фракцій та груп Парламенту зустрітись та поговорити щодо політики реінтеграції тимчасово окупованих територій з тими, хто по 3-4 роки незаконно утримувався в заручниках», - зазначила І. Геращенко під час засідання Погоджувальної ради.

Представник підгрупи з гуманітарних питань ТКГ Ірина Геращенко поінформувала, що за дорученням Президента України сьогодні триває робота над другим етапом звільнення.  

«Ми працюємо над тим, щоб продовжити цю важливу роботу по звільненню наших військових, які утримуються на окупованих територіях Донбасу.  Для цього найближчим часом Президент України помилує жінку, яка здійснила серйозний злочин проти Держави Україна», - повідомила І. Геращенко. За словами І.Геращенко, ця жінка отримала травми і має малолітню дитину. «Президент України піде на цей гуманний жест – помилування цієї громадянки, аби продовжити звільнення українських заручників», – повідомила політик.

Коментуючи план роботи Верховної Ради України на поточний пленарний тиждень, Ірина Геращенко наголосила на необхідності розгляду законопроекту «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти» (реєстр. № 5435 від 22.11.2016 року).

«Важливо, аби напередодні розгляду у другому читанні законопроекту про реінтеграцію Донбасу (реєстр. №7163) ми також проголосували законопроект № 5435 у першому читанні, який містить механізм пошуку та встановлення долі осіб зниклих безвісти», - зазначила І. Геращенко. 

«В наших планах – значно посилити роботу з пошуку тих громадян України, тих військових,  тих цивільних, які вважаються зниклими безвісти», – додала Ірина Геращенко.

Окрім того, під час свого виступу Ірина Геращенко наголосила на  важливості заслуховування інформації від представників Кабінету Міністрів України щодо втрат Державного Бюджету України від т.зв. «блокади Донбасу».

«Пропоную під час години запитань до Уряду заслухати інформацію щодо наслідків від т.зв. «блокади Донбасу» для української економіки», - наголосила І. Геращенко.