Новини

04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
19 вересня 2016, 14:45

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Уже цього четверга у Парламенті може бути призначено сім нових голів комітетів – Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час брифінгу у понеділок зазначив, що вже цього четверга у сесійній залі може відбутися голосування за призначення семи голів парламентських комітетів, посади яких залишаються вакантними.

Він нагадав, що кадрові питання не потребують попереднього включення до порядку денного. «Якщо буде знайдено політичний компроміс, що політичні фракції дадуть підтвердження про свою готовність голосувати, думаю, у цей четвер ми зможемо розглянути пакет кадрових питань, які стосуються очолювання комітетів і членства народних депутатів у тому чи іншому комітеті", - повідомив Голова Парламенту і додав, що за даними Регламентного комітету, компроміс між політичними фракціями щодо кандидатур на посади голів комітетів знайдено.

А.Парубій також зауважив, що дискусії щодо призначення нового складу Рахункової палати і ЦВК продовжуються. «Дискусія, яка триває, вже доходить до завершення, і ми зможемо в найближчий час вийти на позитивне рішення, яке буде підтримане всіма головами фракцій, щодо якісного складу Рахункової палати». За його словами, те саме стосується і Центральної виборчої комісії – «поки не буде узгодження поміж фракціями, вкрай складно виносити це питання на розгляд парламенту». На його думку, може скластися парадоксальна ситуація, коли будуть зняті попередні члени ЦВК, а нові не обрані. «Чекаю погодженого проекту», - наголосив Голова Верховної Ради України.