Новини

04 квітня 2020, 14:35

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловлює співчуття у зв’язку зі смертю Івана Вакарчука

докладніше
03 квітня 2020, 15:07

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження, яким продовжив дію додаткових заходів із попередження поширення коронавірусної хвороби

докладніше
02 квітня 2020, 14:53

Порядок отримання висновків Єврокомісії щодо законопроєктів у сфері енергетики

докладніше
01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 вересня 2016, 12:41

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій в рамках візиту до Французької Республіки зустрівся з Президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій в рамках візиту до Французької Республіки зустрівся у п’ятницю з Президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом.

У ході розмови Голова Парламенту передав Ноту протесту МЗС України щодо невизнання виборів в анексованому Криму до Державної Думи Російської Федерації. "Знаю, наскільки чітко Ви дотримуєтесь принципів щодо територіальної цілісності країн, тому Ваша позиція у цьому питанні дуже важлива",- сказав А.Парубій.

П.Аграмунт повідомив, що спостереження за виборами не буде проводитися, оскільки Росія не запрошувала представників ПАРЄ через те, що не бере участь у її засіданнях. Водночас, за його словами, інформацію може надати Місія ОБСЄ. Щодо позиції по Криму, заявив Президент ПАРЄ, "наша позиція не змінилася і не зміниться". "Ми не відступимо від позиції щодо дотримання територіальної цілісності. Це стосується усіх країн", - заявив він і додав, що підтримає Україну у всіх питаннях, та висловив готовність у подальшій співпраці з боку європейських структур."Усе, що ви хочете робити, ми підтримаємо",- наголосив П.Аграмунт.

А.Парубій зазначив, що окупація Криму порушує норми міжнародного права, тому «у відповідь на це має бути жорстка реакція». "Якщо не давати належну відповідь, агресор розуміє, що можна і надалі так діяти", - сказав він,  додавши, що всі також усвідомлюють "глобальність цієї загрози".

П.Аграмунт повідомив, що планує відвідати Україну найближчим часом.