Новини

01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 14:32

Прийнято Постанову "Постанови про звільнення Уманського І. І. з посади Міністра фінансів України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
14 вересня 2016, 22:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: Регіональна співпраця дасть можливість наблизити Україну до ЄС, дозволить швидше до нього інтегруватись

 

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій в ході візиту до Страсбургу провів ряд зустрічей з питань візового режиму для України. Зокрема, було проведено переговори з Головою Комітету Європейського Парламенту у закордонних справах Елмаром Броком, із заступником Голови Комітету Європейського Парламенту Яцеком Саріушем-Вольські, з Головою делегації Європейського Парламенту у Парламентському комітеті асоціації Україна-ЄС Андреєм Плєнковичем.

А.Парубій, вітаючи Пана Плєнковича з перемогою на виборах в Хорватії, підкреслив, що «це перемога і України». За його словами, під час розмови піднімались питання не лише, коли і як може відбутись ухвалення безвізового режиму для України, а й детально проговорювали, що може ще Україна зробити, щоб цей момент наближувати і пришвидшити.

Голова Парламенту також зазначив, що, користуючись нагодою, «проговорювали і нашу регіональну співпрацю, зокрема, Міжмор’я (АВС), зважаючи на те, що Пан Плєнкович матиме визначальний вплив як Прем’єр-міністр і на зовнішню політику». «І його політична сила, і він сам віддавна цікавились і ініціювали цю співпрацю з огляду на наші переговори і з країнами Балтії, і з Польщею стосовно регіональної співпраці Центрально-Східних регіонів, - сказав він. - Ми проговорювали також і цей напрям і домовились, що будемо плідно і щільно співпрацювати».

За його словами, регіональна співпраця дасть можливість наблизити Україну до ЄС, швидше дозволити до нього інтегруватись.

Торкаючись питання ухвалення безвізового режиму, А.Парубій підкреслив, що «до того, щоб так відбулось, є велике бажання всіх друзів України», зауваживши, що є і об’єктивні труднощі. За його словами, вони «обумовлені тим, що остання ініціатива, яка вийшла від Європейського Союзу, полягає в тому, щоб запровадити механізм швидкого призупинення реалізації безвізового режиму». «Власне, ця ініціатива стала об’єктивно для України моментом відтягування. Сподіваємось, чим швидше це рішення буде прийнято, то автоматично після нього буде ухвалено і рішення безвізового режиму для України», - сказав він.