Новини

01 червня 2020, 17:11

Комітет з питань антикорупційної політики розглянув ряд законопроектів на відповідність антикорупційному законодавству

докладніше
01 червня 2020, 13:56

Держава та Верховна Рада будуть повертатися до нормального режиму роботи, - Дмитро Разумков

докладніше
01 червня 2020, 12:35

Руслан Стефанчук: Законопроект «Про всеукраїнський референдум» може бути внесений до Верховної Ради на цьому тижні

докладніше
01 червня 2020, 12:21

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) (відео)

докладніше
01 червня 2020, 09:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 17:00

У парламенті опрацьовують моделі створення дослідницької служби

докладніше
29 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді розроблятимуть модель оцінки ефективності застосування законодавства

докладніше
29 травня 2020, 12:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України відбудеться парламентська онлайн-конференція з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

докладніше
29 травня 2020, 11:00

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики відбулася робоча зустріч щодо функціонування державних кіностудій «Укркінохроніка» та «Національна кінематека України»

докладніше
29 травня 2020, 10:03

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон, направлений на підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби

докладніше
28 травня 2020, 16:30

У Верховній Раді України вдосконалюють планування законопроектної роботи

докладніше
28 травня 2020, 15:27

Україну та Австрію ще більше зблизив гуманітарний коридор, - віцеспікерка Олена Кондратюк

докладніше
28 травня 2020, 15:22

Книжки Парламентського видавництва стали лауреатами III Всеукраїнського бібліотечного «Біографічного рейтингу»

докладніше
28 травня 2020, 12:30

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 серпня 2016, 19:00

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«І Майдан, і наш захист на фронті був, є і буде спрямований на те, щоб будувати іншу країну», - Андрій Парубій


Під час зустрічі з керівництвом дипломатичних установ за кордоном Андрій Парубій підкреслив, що «і Майдан, і наш захист на фронті був, є і буде спрямований на те, щоб будувати іншу країну». Тому, за його словами, Український парламент ухвалив одне з найбільш досконалих антикорупційних законодавств в Європі, «адже ми усвідомлюємо, що корупція є найбільшим злом після Путіна».

Голова Верховної Ради підкреслив, що «Парламент рішуче та послідовно впроваджує законодавство, яке потрібно для подолання цього зла, що неначе ракова пухлина проїла всі частини українського суспільства». «Парламент і надалі буде стояти на тому ж шляху», - наголосив він.

На його переконання, для Парламенту важлива реформа української армії, і тому виділені кошти для нашої армії «неспівмірні з тим, що були раніше». «Це при тому, що Україна переживає дуже важкий економічний час. Ми проводимо законодавство, яке дозволяє нам створювати нові види військ, такі, як Сили спеціальних операцій, яких так бракувало в перші місяці агресії російської армії проти України, - сказав він. - І, найголовніше, український парламент докладає усіх зусиль для налагодження тісної співпраці з іншими країнами світу».

А.Парубій зазначив, що цього не завжди достатньо, водночас, українські депутати не діяли в міжнародних стосунках так, як діяли останні два з половиною роки. Він також підкреслив, що депутати дуже часто, допомагаючи та підтримуючи дипломатичний корпус, їхали в найвіддаленіші куточки світу, щоб розповісти правду про Україну, щоб розповісти, як Україна захищає свою незалежність, як вона бореться.

У такій ситуації, на думку Голови Парламенту, важливо максимально скоординувати і поїздки делегацій, і співпрацю на місцях з посольствами, щоб ми говорили «одним голосом». «Коли Україна говорить «одним голосом», вона стає сильнішою, - сказав він. - Попри намагання розколоти українське суспільство та владу, що є одним із ключових завдань гібридної війни, яку веде Кремль проти України, намагання дестабілізувати ситуацію в Україні, пересварити між собою українську еліту для того, щоб збільшити свій вплив, щоб зробити Україну слабкішою».

На думку Голови Верховної Ради, найголовніше, що може робити Парламент у цій ситуації – «проводити реформи, творити нову Україну, демонструвати, що Майдан був і є спрямований на побудування іншої країни».

А.Парубій підкреслив, що «Парламент є на вістрі цієї боротьби, бо, власне через Верховну Раду України часто намагаються посіяти цю дестабілізацію і в українській владі, і в українському суспільстві». «Я переконаний, ці плани не матимуть жодної перспективи, як не мали й перспективи попередні плани Путіна щодо України. Я переконаний, що разом, всі гуртом, як одна велика команда: і українські депутати, і посли України в різних державах, і наші хлопці, які сьогодні в АТО захищають кордони нашої країни, - ми зможемо добитися того, щоб збудувати вільну, незалежну, цивілізовану, успішну, європейську країну. Впевнений, що ми крок за кроком йдемо до цього успіху!» - сказав він.