Новини

07 червня 2020, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Святої Трійці

докладніше
06 червня 2020, 14:02

Привітання Керівника Апарату Верховної Ради України Вячеслава Штучного з Днем журналіста

докладніше
06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 серпня 2016, 18:30

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Позиція українських послів відіграла одну з ключових ролей у збереженні української державності», - Андрій Парубій

 


Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі з керівниками дипломатичних представництв наголосив на важливій ролі української дипломатії у захисті інтересів Держави.

Він нагадав, що у минулому столітті українська державність була втрачена, у тому числі і через відсутність підтримки на міжнародному рівні. За його словами, «подібний розрахунок був зроблений і зараз, коли після Майдану російські окупаційні війська увійшли на територію української держави». «Паралельно мілітарним наступом почалася спроба дестабілізації ситуації в країні зсередини і дискредитація України на міжнародному рівні», - наголосив Голова Парламенту.

А.Парубій акцентував увагу присутніх на тому, що, не зважаючи на те, що Росія закрила своє посольство, намагалася відкликати дипломатів, поширювала чутки, що в Україні відбувся переворот, українська влада нелегітимна і не може розраховувати на дипломатичну підтримку, позиція українських послів у цій ситуації відіграла одну з ключових ролей. «Об’єднані українські посольства стали на передовій, виконуючи і дипломатичну роль, і роль інформаційних осередків для захисту України на міжнародній арені, - сказав він і підкреслив. - Кожен з вас відіграє ключову роль!»

Цю важливу роль, на думку Голови Верховної Ради, українська дипломатія «виконує не лише під час захисту від мілітарної потуги Кремля, а й для об’єднання проти окупантів».

А.Парубій зазначив, що нинішня гібридна війна – це війна глобальна і йде на усіх фронтах: дипломатичному, економічному і на сьогодні вже й мілітарному. Об’єднання навколо інтересів України залишається ключовим питанням: «Україна для Росії важлива, але вона - не кінцева ціль. Головне для Росії – це відновлення впливу Кремля над величезним простором, а це неможливо без контролю над Україною».