Новини

07 червня 2020, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Святої Трійці

докладніше
06 червня 2020, 14:02

Привітання Керівника Апарату Верховної Ради України Вячеслава Штучного з Днем журналіста

докладніше
06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
26 червня 2016, 10:30

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Реформа місцевого самоврядування дасть можливість провести реформи в інших сферах», - Андрій Парубій

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, перебуваючи з дводенним робочим візитом у м.Трускавець, зазначив на брифінгу, що мета Форуму місцевого розвитку - «розробити кращий механізм співпраці у прикордонних областях, вирішити проблеми децентралізації та розвитку місцевого самоврядування». «Форум є особливим прикладом проведення тих масштабних реформ, які ми проводимо», - сказав він і додав, що за висновками експертів, «саме реформа місцевого самоврядування дасть можливість розвивати реформи у всіх інших сферах».

А.Парубій підкреслив, що для України на даному етапі ця реформа – «найважливіша і наймасштабніша з усіх реформ». «І досвід, здобутий тут у живому спілкуванні, дуже важливий і для депутатів місцевих рад, і для народних депутатів, і для польських колег», - зазначив Голова Парламенту.

Голова Верховної Ради повідомив, що у заході візьме участь Маршалок Сейму Республіки Польща Марек Кухчінський. За його словами, «для України надзвичайно важливо провести дискусію з Маршалком стосовно історичних подій напередодні обговорення зареєстрованих постанов у польському парламенті, частина з яких носить досить критичні позиції щодо Української сторони».

На думку А.Парубія, в умовах, «коли здійснюється російська агресія на Україну, окупанти стоять на нашій землі, піднімати складні і непрості сторінки нашої історії є передчасним, для нас буде важливо під час дискусії переконати побратимів не загострювати окремі питання».

Водночас, Голова Парламенту підкреслив, що українці з повагою ставляться «до того, що робила і робить Польща для України, до нашого стратегічного партнерства, до наших планів на майбутнє, у тому числі геополітичного – у створенні Балто-Чорноморського Союзу». «Впевнений, що ми зможемо знайти порозуміння і відкласти обговорення складних сторінок історії на майбутнє», - наголосив він.

***