Новини

03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
03 липня 2020, 10:43

Комітет з питань свободи слова розглянув звернення представників ЗМІ

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
13 травня 2016, 10:45

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Є великий потенціал для здійснення реформ в Україні, оскільки співпраця між Парламентом і Урядом сьогодні на дуже високому рівні», - Голова Парламенту Андрій Парубій

 


Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі у п’ятницю з Президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом обговорили хід реформ, які відбуваються в Україні,  і узгодили план подальшої співпраці. «Ми сподіваємось, що вона буде тісною і результативною», - наголосив А.Парубій.

А.Парубій висловив вдячність Пану Президенту «за ту неймовірну підтримку, яку отримує Українська держава, Український парламент у такий важкий для країни час, коли доводиться одночасно і воювати за незалежність на Сході країни, і здійснювати реформи». Він наголосив, що «для України є дуже важливою не тільки підтримка у здійсненні реформ, а й концентрація міжнародних зусиль по санкціях проти агресора - Російської Федерації».

«Я наголошую, що будь-яке послаблення санкцій буде лише провокувати агресора до нових дій», - сказав А.Парубій.

Водночас, Голова Парламенту підкреслив, що «є великий потенціал для здійснення реформ в Україні, оскільки співпраця між Парламентом і Урядом сьогодні на дуже високому рівні». На його переконання, також є великий потенціал для виконання усіх міжнародних зобов’язань, які взяла на себе Україна.

А.Парубій зазначив, що уперше в історії Українського парламенту більшість фракцій мають проєвропейську позицію, тому всі питання щодо національної безпеки і оборони, здійснення реформ набирають необхідну кількість голосів у залі. Він також визнав позитивним той факт, що нинішній Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман добре обізнаний з роботою парламенту, оскільки обіймав посаду спікера. «Більшість законів щодо співпраці з МВФ готуються в Уряді, тому потребують дискусій і обговорення», - сказав він.

П.Аграмунт привітав А.Парубія з призначенням на посаду Голови Верховної Ради України і подякував Українському Парламенту і Українському Уряду за гостинність. «Україна переживає непрості часи і має нашу повну підтримку»,- сказав він.

«Парламентська Асамблея Ради Європи повністю підтримує незалежність, суверенність та територіальну єдність України, а також процес продовження необхідних реформ»,- запевнив Президент ПАРЄ.

Він висловився за те, аби «Уряд і Парламент скористалися динамікою, пов’язаною з призначенням нового Уряду для продовження процесу реформ».

«Для того, щоб домогтися миру і добробуту на своїй території, Україна повинна бути потужною і багатою, маючи належні державні інституції та структури для проведення реформ», - підкреслив П.Аграмунт, додавши,  «що усі політичні сили повинні згуртуватися сильніше, ніж будь-коли, і показати народу України конкретні результати».

«Ми впевнені, що незважаючи на політичні розбіжності, парламент повинен показати здорові ознаки динамічного плюралістичного розвитку для того, щоб знайти спільний знаменник для виконання таких важливих реформ», - сказав Президент ПАРЄ і додав, що Парламентська Асамблея Ради Європи продовжуватиме надавати українській владі необхідну підтримку у її зусиллях з проведення реформ.