Новини

27 лютого 2020, 16:49

«Ґендерна експертиза законопроектів має проводитися в усіх Комітетах Верховної Ради та на рівні Уряду», - Олена Кондратюк

докладніше
27 лютого 2020, 11:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

докладніше
26 лютого 2020, 17:11

У Верховній Раді відбулася координаційна зустріч проектів та програм міжнародної технічної допомоги (ІРТАС)

докладніше
26 лютого 2020, 16:44

Україна готова розширювати співпрацю з Естонією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 15:53

Голова Верховної Ради України зустрівся з Міністром оборони Естонії

докладніше
26 лютого 2020, 15:08

Позиції Естонії та України співпадають у питаннях щодо розвитку демократії й досягнення миру, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 14:00

Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець: «Реінтеграція Криму – це захист людей»

докладніше
26 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту заслухав інформацію щодо результатів діяльності Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та показників виконання житлових програм у 2019 році

докладніше
26 лютого 2020, 12:10

Для створення ефективної «Держави у смартфоні» важливо використовувати найкращий світовий досвід, - Дмитро Разумков

докладніше
26 лютого 2020, 10:03

У Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування створено Робочу групу з питань підготовки до проведення парламентських слухань на тему: "Захист інвестицій в житлову нерухомість та шляхи вирішення проблем постраждалих інвесторів"

докладніше
25 лютого 2020, 19:00

Досвід Естонії з електронного урядування та кібербезпеки є дуже цінним для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 18:30

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування обговорили шляхи вирішення екологічних проблем на території та об’єктах колишнього ВАТ «Радикал» у м. Києві

докладніше
25 лютого 2020, 18:00

Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко: реформа децентралізації має бути і буде продовжена

докладніше
25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
13 травня 2016, 10:45

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Є великий потенціал для здійснення реформ в Україні, оскільки співпраця між Парламентом і Урядом сьогодні на дуже високому рівні», - Голова Парламенту Андрій Парубій

 


Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі у п’ятницю з Президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом обговорили хід реформ, які відбуваються в Україні,  і узгодили план подальшої співпраці. «Ми сподіваємось, що вона буде тісною і результативною», - наголосив А.Парубій.

А.Парубій висловив вдячність Пану Президенту «за ту неймовірну підтримку, яку отримує Українська держава, Український парламент у такий важкий для країни час, коли доводиться одночасно і воювати за незалежність на Сході країни, і здійснювати реформи». Він наголосив, що «для України є дуже важливою не тільки підтримка у здійсненні реформ, а й концентрація міжнародних зусиль по санкціях проти агресора - Російської Федерації».

«Я наголошую, що будь-яке послаблення санкцій буде лише провокувати агресора до нових дій», - сказав А.Парубій.

Водночас, Голова Парламенту підкреслив, що «є великий потенціал для здійснення реформ в Україні, оскільки співпраця між Парламентом і Урядом сьогодні на дуже високому рівні». На його переконання, також є великий потенціал для виконання усіх міжнародних зобов’язань, які взяла на себе Україна.

А.Парубій зазначив, що уперше в історії Українського парламенту більшість фракцій мають проєвропейську позицію, тому всі питання щодо національної безпеки і оборони, здійснення реформ набирають необхідну кількість голосів у залі. Він також визнав позитивним той факт, що нинішній Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман добре обізнаний з роботою парламенту, оскільки обіймав посаду спікера. «Більшість законів щодо співпраці з МВФ готуються в Уряді, тому потребують дискусій і обговорення», - сказав він.

П.Аграмунт привітав А.Парубія з призначенням на посаду Голови Верховної Ради України і подякував Українському Парламенту і Українському Уряду за гостинність. «Україна переживає непрості часи і має нашу повну підтримку»,- сказав він.

«Парламентська Асамблея Ради Європи повністю підтримує незалежність, суверенність та територіальну єдність України, а також процес продовження необхідних реформ»,- запевнив Президент ПАРЄ.

Він висловився за те, аби «Уряд і Парламент скористалися динамікою, пов’язаною з призначенням нового Уряду для продовження процесу реформ».

«Для того, щоб домогтися миру і добробуту на своїй території, Україна повинна бути потужною і багатою, маючи належні державні інституції та структури для проведення реформ», - підкреслив П.Аграмунт, додавши,  «що усі політичні сили повинні згуртуватися сильніше, ніж будь-коли, і показати народу України конкретні результати».

«Ми впевнені, що незважаючи на політичні розбіжності, парламент повинен показати здорові ознаки динамічного плюралістичного розвитку для того, щоб знайти спільний знаменник для виконання таких важливих реформ», - сказав Президент ПАРЄ і додав, що Парламентська Асамблея Ради Європи продовжуватиме надавати українській владі необхідну підтримку у її зусиллях з проведення реформ.