Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
14 жовтня 2003, 12:32

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності рекомендував парламенту прийняти в цілому проекту закон про внесення змін до деяких законів України

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності рекомендував парламенту прийняти в цілому проекту закон про внесення змін до деяких законів України (щодо терміну дії нульової ставки ввізного мита на зерно).

Зазначений законопроект передбачає продовження до 1 липня 2004 року терміну дії нульової ставки ввізного мита на окремі види товарів.

Необхідність внесення змін до законів “Про державне регулювання імпорту сільськогосподарського продукції” та “Про податок на додану вартість” викликане ситуацією, що склалася на продовольчому ринку в державі.

На засіданні Комітету зазначалося, що несприятливі погодні умови зими - літа поточного року негативно вплинули на стан озимих і ярих культур. Ситуацію ускладнила також надто пізня весна, що затримало розгортання масових польових робіт. Незважаючи на вжиті Урядом заходи, спрямовані на забезпечення потреб в продовольчій, фуражній пшениці та житі, ситуація залишається вкрай напруженою і вимагає додаткових заходів стримання росту вартості продовольчого та фуражного зерна, задоволення попиту, насиченню ринку продовольчим та фуражним зерном, оскільки вирощеного врожаю не достатньо для покриття потреб внутрішнього ринку.

Пропонується застосування додаткових механізмів щодо зниження ціни на пшеницю продовольчу, фуражну та жито шляхом відміни мита та зняття податку на додану вартість при ввезенні на митну територію України, що зменшить відволікання обігових коштів підприємств та вартість кредитних ресурсів при закупівлі вказаної продукції по імпорту, а відповідно, в цілому зменшить ціну на жито та пшеницю, а також, враховуючи встановлення державного регулювання цін на борошно та хліб, пропонується механізм часткової компенсації збитків виробників борошна та хліба шляхом надання спеціалізованих преференцій по сплаті ПДВ. Порядок такої компенсації збитків встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Прийняття внесених змін до зазначених законопроектів сприятиме стриманню рівня цін, що склався на пшеницю продовольчу, фуражну та жито, а також забезпечить збереження цінового паритету внутрішнього споживчого ринку, сприятливий механізм ціноутворення на м’ясомолочні продукти та дозволить стабілізувати ціни на хліб для споживачів, не допускаючи збитків виробників при встановленні державного регулювання цін.