Новини

20 лютого 2020, 19:03

У Книжковому клубі Верховної Ради України презентовано книжку "(Не)відомі українці, які змінили історію"

докладніше
20 лютого 2020, 18:01

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 лютого 2020, 15:33

До Міжнародного дня рідної мови Національний музей літератури України презентував фотовиставку «Українська мова: від заборон до утвердження»

докладніше
20 лютого 2020, 14:54

До Міжнародного дня рідкісних захворювань, який у світі відзначають в останній день лютого, у Верховній Раді України розгорнуто одноденну фотовиставку «Зірки на підтримку орфанних»

докладніше
20 лютого 2020, 14:43

Відбулася презентація фотовиставки «Вихід до Світла. Історії 40 Не святих»

докладніше
20 лютого 2020, 14:00

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув законопроект про внесення змін до Регламенту щодо підстав для відсутності народного депутата на пленарних засіданнях або засіданнях комітетів

докладніше
20 лютого 2020, 13:46

Комітет з питань антикорупційної політики заслухав голову НАЗК про перебіг перезавантаження органу та хід виконання законодавства щодо викривачів корупції

докладніше
20 лютого 2020, 12:28

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо запровадження державної допомоги дитині на майбутнє

докладніше
20 лютого 2020, 10:50

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку законопроектів на відповідність їхніх положень законодавству ЄС, міжнародно-правовим зобов’язанням України в рамках Угоди про асоціацію

докладніше
20 лютого 2020, 10:40

Пам’ятаємо Героїв Небесної Сотні!

докладніше
20 лютого 2020, 09:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухав інформацію щодо подій, що сталися 18 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил

докладніше
20 лютого 2020, 09:00

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 20 лютого

докладніше
19 лютого 2020, 20:21

Голова підкомітету з питань забезпечення епідемічної безпеки, боротьби із ВІЛ/СНІД та соціально небезпечними захворюваннями Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Лада Булах провела особистий прийом громадян

докладніше
19 лютого 2020, 19:07

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики взяв до відома звіти Міністерства культури, молоді та спорту і Міністерства соціальної політики щодо виконання Програми діяльності Уряду

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 червня 2002, 13:32

Обрано керівників парламентських комітетів

Верховна Рада України сьогодні, 7 червня, 235-ма голосами ухвалила Постанову "Про обрання голів і перших заступників голів комітетів Верховної Ради України четвертого скликання, створення Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, обрання голови і першого заступника голови цієї комісії та призначення Керівника Апарату Верховної Ради України".

Відповідно до Постанови, перелік комітетів Верховної Ради доповнено пунктом, який передбачає створення комітету з питань Європейської інтеграції. Таким чином, у парламенті четвертого скликання діятимуть 24 комітети та Спеціальна комісія.

Згідно з Постановою керівниками та першими заступниками Комітетів обрано:

1. Головою Комітету з питань правової політики - Василя ОНОПЕНКА, першим заступником - Миколу ОНІЩУКА.

2. Головою Комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування - Анатолія МАТВІЄНКА, першим заступником - Віктора СЛАУТУ.

3. Головою Комітету з питань соціальної політики та праці - Василя ХАРУ, першим заступником - В'ячеслава КИРИЛЕНКА.

4. Головою Комітету з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства - Миколу ПОЛІЩУКА, першим заступником - Михайла ЛОБОДУ.

5. Головою Комітету з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму - Катерину САМОЙЛИК, першим заступником - Равіля САФІУЛЛІНА.

6. Головою Комітету з питань науки і освіти - Станіслава НІКОЛАЄНКА, першим заступником - Ігоря ЮХНОВСЬКОГО.

7. Головою Комітету з питань культури і духовності - Леся (Леоніда) ТАНЮКА, першим заступником - Павла МОВЧАНА.

8. Головою Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій - Станіслава ГУРЕНКА, першим заступником - Володимира ДЕМЬОХІНА.

9. Головою Комітету з питань бюджету - Петра ПОРОШЕНКА, першими заступниками - Валерія КОНОВАЛЮКА та Людмилу СУПРУН.

10. Головою комітету з питань фінансів і банківської діяльності - Сергія БУРЯКА, першими заступниками - Віктора КАПУСТІНА та Василя ЦУШКА.

11. Головою комітету з питань промислової політики і підприємництва - Юрія ЄХАНУРОВА, першим заступником - Вадима ГУРОВА.

12. Головою комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки - Андрія КЛЮЄВА, першим заступником - Миколу МАРТИНЕНКА.

13. Головою комітету з питань будівництва, транспорту і зв'язку - Валерія ПУСТОВОЙТЕНКА, першими заступниками - Анатолія ЛЬОВІНА та Станіслава ДОВГОГО.

14. Головою комітету з питань аграрної політики та земельних відносин - Івана ТОМИЧА, першим заступником - Василя КАЛІНЧУКА.

15. Головою комітету у закордонних справах - Дмитра ТАБАЧНИКА, першим заступником - Олега ГРАЧЕВА.

16. Головою комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи - Івана РІЗАКА, першим заступником - Івана ЗАЙЦЯ.

17. Головою комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності - Володимира МОЙСИКА, першим заступником - Олександра БАНДУРКУ.

18. Головою комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Володимира СТРЕТОВИЧА, першим заступником - Івана ВЕРНИДУБОВА.

19. Головою комітету з питань національної безпеки і оборони - Георгія КРЮЧКОВА, першим заступником - Бориса АНДРЕСЮКА.

20. Головою комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України - Валентина МАТВЄЄВА, першими заступниками - Василя ГАВРИЛЮКА та Сергія САСА.

21. Головою комітету з питань свободи слова та інформації - Миколу ТОМЕНКА, першим заступником - Сергія ПРАВДЕНКА.

22. Головою комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин - Геннадія УДОВЕНКА, першим заступником - Миколу ШУЛЬГУ.

23. Головою комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів - Петра ЦИБЕНКА, першим заступником - Валерія АЛЬОШИНА.

24. Головою комітету з питань Європейської інтеграції - Бориса ТАРАСЮКА, першим заступником - Олега ЗАРУБІНСЬКОГО.

Головою Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації обрано Валентину СЕМЕНЮК, першим заступником - Людмилу КИРИЧЕНКО.

Керівником Апарату Верховної Ради України призначено Валентина ЗАЙЧУКА.