Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
07 червня 2002, 13:32

Обрано керівників парламентських комітетів

Верховна Рада України сьогодні, 7 червня, 235-ма голосами ухвалила Постанову "Про обрання голів і перших заступників голів комітетів Верховної Ради України четвертого скликання, створення Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, обрання голови і першого заступника голови цієї комісії та призначення Керівника Апарату Верховної Ради України".

Відповідно до Постанови, перелік комітетів Верховної Ради доповнено пунктом, який передбачає створення комітету з питань Європейської інтеграції. Таким чином, у парламенті четвертого скликання діятимуть 24 комітети та Спеціальна комісія.

Згідно з Постановою керівниками та першими заступниками Комітетів обрано:

1. Головою Комітету з питань правової політики - Василя ОНОПЕНКА, першим заступником - Миколу ОНІЩУКА.

2. Головою Комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування - Анатолія МАТВІЄНКА, першим заступником - Віктора СЛАУТУ.

3. Головою Комітету з питань соціальної політики та праці - Василя ХАРУ, першим заступником - В'ячеслава КИРИЛЕНКА.

4. Головою Комітету з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства - Миколу ПОЛІЩУКА, першим заступником - Михайла ЛОБОДУ.

5. Головою Комітету з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму - Катерину САМОЙЛИК, першим заступником - Равіля САФІУЛЛІНА.

6. Головою Комітету з питань науки і освіти - Станіслава НІКОЛАЄНКА, першим заступником - Ігоря ЮХНОВСЬКОГО.

7. Головою Комітету з питань культури і духовності - Леся (Леоніда) ТАНЮКА, першим заступником - Павла МОВЧАНА.

8. Головою Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій - Станіслава ГУРЕНКА, першим заступником - Володимира ДЕМЬОХІНА.

9. Головою Комітету з питань бюджету - Петра ПОРОШЕНКА, першими заступниками - Валерія КОНОВАЛЮКА та Людмилу СУПРУН.

10. Головою комітету з питань фінансів і банківської діяльності - Сергія БУРЯКА, першими заступниками - Віктора КАПУСТІНА та Василя ЦУШКА.

11. Головою комітету з питань промислової політики і підприємництва - Юрія ЄХАНУРОВА, першим заступником - Вадима ГУРОВА.

12. Головою комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки - Андрія КЛЮЄВА, першим заступником - Миколу МАРТИНЕНКА.

13. Головою комітету з питань будівництва, транспорту і зв'язку - Валерія ПУСТОВОЙТЕНКА, першими заступниками - Анатолія ЛЬОВІНА та Станіслава ДОВГОГО.

14. Головою комітету з питань аграрної політики та земельних відносин - Івана ТОМИЧА, першим заступником - Василя КАЛІНЧУКА.

15. Головою комітету у закордонних справах - Дмитра ТАБАЧНИКА, першим заступником - Олега ГРАЧЕВА.

16. Головою комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи - Івана РІЗАКА, першим заступником - Івана ЗАЙЦЯ.

17. Головою комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності - Володимира МОЙСИКА, першим заступником - Олександра БАНДУРКУ.

18. Головою комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Володимира СТРЕТОВИЧА, першим заступником - Івана ВЕРНИДУБОВА.

19. Головою комітету з питань національної безпеки і оборони - Георгія КРЮЧКОВА, першим заступником - Бориса АНДРЕСЮКА.

20. Головою комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України - Валентина МАТВЄЄВА, першими заступниками - Василя ГАВРИЛЮКА та Сергія САСА.

21. Головою комітету з питань свободи слова та інформації - Миколу ТОМЕНКА, першим заступником - Сергія ПРАВДЕНКА.

22. Головою комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин - Геннадія УДОВЕНКА, першим заступником - Миколу ШУЛЬГУ.

23. Головою комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів - Петра ЦИБЕНКА, першим заступником - Валерія АЛЬОШИНА.

24. Головою комітету з питань Європейської інтеграції - Бориса ТАРАСЮКА, першим заступником - Олега ЗАРУБІНСЬКОГО.

Головою Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації обрано Валентину СЕМЕНЮК, першим заступником - Людмилу КИРИЧЕНКО.

Керівником Апарату Верховної Ради України призначено Валентина ЗАЙЧУКА.