Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 червня 2002, 13:32

Обрано керівників парламентських комітетів

Верховна Рада України сьогодні, 7 червня, 235-ма голосами ухвалила Постанову "Про обрання голів і перших заступників голів комітетів Верховної Ради України четвертого скликання, створення Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, обрання голови і першого заступника голови цієї комісії та призначення Керівника Апарату Верховної Ради України".

Відповідно до Постанови, перелік комітетів Верховної Ради доповнено пунктом, який передбачає створення комітету з питань Європейської інтеграції. Таким чином, у парламенті четвертого скликання діятимуть 24 комітети та Спеціальна комісія.

Згідно з Постановою керівниками та першими заступниками Комітетів обрано:

1. Головою Комітету з питань правової політики - Василя ОНОПЕНКА, першим заступником - Миколу ОНІЩУКА.

2. Головою Комітету з питань державного будівництва і місцевого самоврядування - Анатолія МАТВІЄНКА, першим заступником - Віктора СЛАУТУ.

3. Головою Комітету з питань соціальної політики та праці - Василя ХАРУ, першим заступником - В'ячеслава КИРИЛЕНКА.

4. Головою Комітету з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства - Миколу ПОЛІЩУКА, першим заступником - Михайла ЛОБОДУ.

5. Головою Комітету з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму - Катерину САМОЙЛИК, першим заступником - Равіля САФІУЛЛІНА.

6. Головою Комітету з питань науки і освіти - Станіслава НІКОЛАЄНКА, першим заступником - Ігоря ЮХНОВСЬКОГО.

7. Головою Комітету з питань культури і духовності - Леся (Леоніда) ТАНЮКА, першим заступником - Павла МОВЧАНА.

8. Головою Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій - Станіслава ГУРЕНКА, першим заступником - Володимира ДЕМЬОХІНА.

9. Головою Комітету з питань бюджету - Петра ПОРОШЕНКА, першими заступниками - Валерія КОНОВАЛЮКА та Людмилу СУПРУН.

10. Головою комітету з питань фінансів і банківської діяльності - Сергія БУРЯКА, першими заступниками - Віктора КАПУСТІНА та Василя ЦУШКА.

11. Головою комітету з питань промислової політики і підприємництва - Юрія ЄХАНУРОВА, першим заступником - Вадима ГУРОВА.

12. Головою комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки - Андрія КЛЮЄВА, першим заступником - Миколу МАРТИНЕНКА.

13. Головою комітету з питань будівництва, транспорту і зв'язку - Валерія ПУСТОВОЙТЕНКА, першими заступниками - Анатолія ЛЬОВІНА та Станіслава ДОВГОГО.

14. Головою комітету з питань аграрної політики та земельних відносин - Івана ТОМИЧА, першим заступником - Василя КАЛІНЧУКА.

15. Головою комітету у закордонних справах - Дмитра ТАБАЧНИКА, першим заступником - Олега ГРАЧЕВА.

16. Головою комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи - Івана РІЗАКА, першим заступником - Івана ЗАЙЦЯ.

17. Головою комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності - Володимира МОЙСИКА, першим заступником - Олександра БАНДУРКУ.

18. Головою комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Володимира СТРЕТОВИЧА, першим заступником - Івана ВЕРНИДУБОВА.

19. Головою комітету з питань національної безпеки і оборони - Георгія КРЮЧКОВА, першим заступником - Бориса АНДРЕСЮКА.

20. Головою комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України - Валентина МАТВЄЄВА, першими заступниками - Василя ГАВРИЛЮКА та Сергія САСА.

21. Головою комітету з питань свободи слова та інформації - Миколу ТОМЕНКА, першим заступником - Сергія ПРАВДЕНКА.

22. Головою комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин - Геннадія УДОВЕНКА, першим заступником - Миколу ШУЛЬГУ.

23. Головою комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів - Петра ЦИБЕНКА, першим заступником - Валерія АЛЬОШИНА.

24. Головою комітету з питань Європейської інтеграції - Бориса ТАРАСЮКА, першим заступником - Олега ЗАРУБІНСЬКОГО.

Головою Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації обрано Валентину СЕМЕНЮК, першим заступником - Людмилу КИРИЧЕНКО.

Керівником Апарату Верховної Ради України призначено Валентина ЗАЙЧУКА.