Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 листопада 2003, 16:10

Відбулися парламентські слухання

Відповідно до вимог Декларації "Про загальні засади державної молодіжної політики в Україні" в парламенті відбулися слухання про становище молоді в Україні: "Формування здорового способу життя української молоді: стан, проблеми, перспективи".

В них взяли участь народні депутати України, керівники державних комітетів, представники Адміністрації Президента, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій, громадських об'єднань, державних структур по роботі з молоддю, лідери молодіжних і дитячих організацій, науковці тощо.

Відкриваючи слухання, перший заступник Голови Верховної Ради України А.Мартинюк зауважив, що здоров'я - це, передусім, стан фізичного, соціального та психологічного благополуччя, а не просто відсутність захворювання чи хворобливого стану у людини. І в цьому аспекті, "на жаль, стан здоров'я молодих громадян в останні роки за багатьма параметрами не можна вважати задовільними", - зазначив він.

Занепокоєність щодо здоров'я молоді були викладені у співдоповіді голови Комітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму К.Самойлик та Голови Державного Комітету України у справах сім'ї та молоді В. Довженко.

Доповідачі наголосили, що здоров'я - це стратегічний ресурс держави. К.Самойлик наголосила, що за 10 років, які минули з часу прийняття Закону України "Про фізичну культуру і спорт", Міністерство освіти і науки так і не спромоглося запровадити в школах третій урок фізичної культури. Певним чином це призводить до того, що фактично, здоровими закінчують школу лише 5-7 % випускників. Голова профільного Комітету звернула увагу членів Уряду, що і сьогодні більше 11 % загальноосвітніх закладів у містах та 41 % у селах не мають спеціальних залів для занять спортом.

Виступаючи в обговоренні учасники слухань окреслили низку інших болючих проблем. Зокрема, зростання чисельності хворих на туберкульоз, яка лише за останній рік збільшилась на 20 %, погіршення умов праці і навчання молодих людей, обмеження можливостей для змістовного відпочинку тощо.

Народні депутати висловили занепокоєність й тим, що не за фахом працює 70 % молодих людей з вищою технічною освітою, що в країні близько 40 тисяч неповнолітніх сиріт, що щороку народжуваність дітей зменшується, що країна як ніколи близька до глобальної екологічної кризи.

В ході дискусії, учасники слухань були одностайні в необхідності виконання всіма гілками державної влади положень Загальнодержавної програми підтримки молоді, необхідності розробки щорічних заходів на її виконання, особливо у розділах, які мають безпосереднє відношення до порядку денного слухань.