Новини

13 липня 2020, 18:00

Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання другого позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання 14 липня

докладніше
13 липня 2020, 17:14

Додаткове позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 17:12

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху"

докладніше
13 липня 2020, 16:53

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
13 липня 2020, 16:48

Прийнято Закон "Про внесення змін до п.3 розділу Х "Перехідні та прикіінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі"

докладніше
13 липня 2020, 16:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії""

докладніше
13 липня 2020, 16:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки (паю)"

докладніше
13 липня 2020, 15:46

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)"

докладніше
13 липня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Повітряного кодексу України щодо удосконалення механізму справляння державних зборів за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України"

докладніше
13 липня 2020, 15:25

Прийнято Закон України "Про внесення зміни до пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо вдосконалення електронної форми документообігу у Верховній Раді України"

докладніше
13 липня 2020, 15:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо фінансового забезпечення проведення виборів"

докладніше
13 липня 2020, 14:47

«Країна має чітко розуміти, за якими правилами восени пройдуть місцеві вибори», - Олена Кондратюк

докладніше
13 липня 2020, 14:41

Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання відразу після завершення позачергового пленарного засідання 13 липня 2020 р.

докладніше
13 липня 2020, 12:44

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про розвідку

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
22 лютого 2014, 18:56

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов у суботу представив Тимчасово виконуючого обов’язки Міністра внутрішніх справ України Асена Авакова особовому складу Міністерства

 

«Сьогодні відбувся ганебний кінець влади, яка перетворила себе на режим», - сказав О.Турчинов та повідомив присутнім, що парламент своєю постановою усунув від виконання обов’язків Президента України та призначив вибори Глави держави на 25 травня ц.р. «Це необхідно для того, щоб відновити вертикаль влади. Наше завдання сьогодні - відновити авторитет МВС», - зазначив він.

Крім того, керівник парламенту повідомив, що новою більшістю, до якої увійдуть і опоненти опозиції, буде створено коаліційний Уряд - Уряд народної довіри. «Зараз треба забути протистояння для порятунку країни, - сказав О.Турчинов. - Ми призначаємо Арсена Авакова виконуючим обов’язки Міністра внутрішніх справ до тих пір, поки не буде сформований коаліційний Уряд».

Голова Верховної Ради не виключив, що А.Аваков і надалі виконуватиме обов’язки Міністра внутрішніх справ. «Прошу відповідально ставитися до всіх його доручень і самим проявляти ініціативу, виходячи із своєї громадянської позиції», - наголосив керівник парламенту, додавши, що, на превеликий жаль, протягом останніх чотирьох років МВС виконувало функції політичного тиску на опонентів влади, що суперечило закону та моралі.

«Наше завдання - ніколи не виконувати політичних замовлень. За ними стоять кров та гільйотинізація влади»,  - заявив О.Турчинов.