Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
16 липня 2003, 16:02

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи підвів підсумки діяльності за період 3-ої сесії Верховної Ради України четвертого скликання

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи підвів підсумки діяльності за період 3-ої сесії Верховної Ради України четвертого скликання (січень-липень 2003 року).

За цей час Комітет провів 21 засідання, у в тому числі - 3 виїзних, на яких розглянуто 142 питання, 79 - по законопроектах і 15 - з виконання законів, постанов Верховної Ради та власних рішень.

Верховна Рада протягом третьої сесії прийняла 8 Законів (з них 7 - у першому читанні) та 11 постанов, підготовлені Комітетом. Зокрема, членами Комітету були надані пропозиції до 44 законопроектів, в тому числі до проектів: про екологічну мережу України; про Загальнодержавну програму технічного переоснащення, перспективного та соціального розвитку Державної воєнізованої гірничорятувальної (аварійно-рятувальної) служби Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи тощо.

Ще двадцять два законопроекти подані Комітетом до розгляду Верховною Радою України. Серед них: про приєднання України до Угоди про збереження китоподібних Чорного моря, Середземного моря та прилеглої акваторії Атлантичного океану", про ратифікацію Протоколу про воду і здоров'я до Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер", про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки додержання вимог законодавства України Міністерством екології та природних ресурсів України при видачі спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами".

Комітетом організовано і проведено 3 парламентських слухання: "Підтоплення земель в Україні: проблеми та шляхи подолання", "Про рекомендації парламентських слухань про дотримання вимог природоохоронного законодавства в Україні", "17 річниця Чорнобильської катастрофи. Досвід подолання".

Комітетом відправлено 970 листів і відповідей центральним органам виконавчої влади, держадміністраціям, громадянам та організаціям з питань, які знаходяться у віданні Комітету.

У міжсесійний період у Комітеті триває робота по опрацюванню законопроектів: про екологічний аудит; про Національну програму мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи на 2002-2005 роки та на період до 2010 року; про заготівлю деревини в лісах України; про охорону водних живих ресурсів та ведення рибного господарства та ін. До більш як п'ятдесяти законопроектів, які Комітет супроводжує, народними депутатами подані відповідні пропозиції.