Новини

15 жовтня 2019, 18:02

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
15 жовтня 2019, 17:53

Схід завжди буде українським, - Голова Верховної Ради Дмитро Разумков

докладніше
15 жовтня 2019, 17:34

У Верховній Раді України відкрилася виставка «Сучасний український космос», присвячена діяльності КБ «Південне»

докладніше
15 жовтня 2019, 17:21

До Дня захисника України відбулася презентація нової книги Валентини Розуменко «Нескорені»

докладніше
15 жовтня 2019, 17:01

Виставка картин художниці Роксолани Йолич

докладніше
15 жовтня 2019, 16:51

У Верховній Раді України презентовано виставку проекту «Жіноче століття: українки, які створили державу»

докладніше
15 жовтня 2019, 16:34

З нагоди козацького свята Покрови Пресвятої Богородиці Асоціацією майстрів народного мистецтва України розгорнуто експозицію «Обереги України»

докладніше
15 жовтня 2019, 13:14

Прийнято Постанову "Про внесення змін до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання"

докладніше
15 жовтня 2019, 11:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 15 жовтня

докладніше
15 жовтня 2019, 11:19

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп)

докладніше
15 жовтня 2019, 10:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив склад робочої групи із впровадження концепції «Зелений офіс» у Верховній Раді

докладніше
14 жовтня 2019, 05:00

Звернення Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисника України

докладніше
11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 липня 2003, 15:02

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку за період роботи третьої сесії Верховної Ради четвертого скликання підготував та подав на розгляд парламенту 87 законопроектів

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку за період роботи третьої сесії Верховної Ради четвертого скликання підготував та подав на розгляд парламенту 87 законопроектів.

Прийняття Верховною Радою законів: "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст", "Про телекомунікації", "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації", "Про автомобільні дороги", "Про похоронну справу", "Про внесення змін до Закону України "Про зв'язок" (стосовно абонентських лічильників часу), "Про приєднання до Конвенції про міжнародні залізничні перевезення" (КОТІФ) у секретаріаті вважають найбільш ваговими здобутками Комітету за цей час.

За період роботи третьої сесії Комітетом підготовлено і направлено висновки до профільних комітетів до близько 60 законопроектів. Серед них : "Про житлове кредитування громадян України", "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про концепцію національної інформаційної політики", "Про державний контроль за використанням та охороною земель", "Про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України", "Про Державну програму приватизації на 2003-2008 роки", Програма діяльності Кабінету Міністрів України "Відкритість, дієвість, результативність", "Про транскордонне співробітництво", "Про загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу" тощо.

Впродовж третьої сесії Комітет провів низку заходів. Зокрема, на виїзних засіданнях члени Комітету розглянули питання щодо вдосконалення законодавчого забезпечення діяльності транспортно-дорожнього комплексу України та покращання співпраці профільного Комітету з Міністерством транспорту, про поліпшення законодавчого забезпечення діяльності галузі зв'язку. З ініціативи Комітету відбулися "круглі столи" - з обговорення проекту Державної програми реформування житлово-комунального господарства України, проекту Загальнодержавної програми розвитку малих міст; науково-практичні конференції: "Актуальні питання регулювання зв'язку" та з питань житлової політики та реконструкції житла "Україна. Житло - 2003". Комітет також заслухав інформацію Кабінету Міністрів про хід виконання Комплексної програми утвердження України як транзитної держави у 2002-2010 роках за 2002 рік.

У міжсесійний період у Комітеті продовжується опрацювання законопроектів, які будуть винесені на розгляд Верховної Ради на четверту сесію.