Новини

01 серпня 2021, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

докладніше
30 липня 2021, 15:55

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про загальні засади надання населенню культурних послуг

докладніше
30 липня 2021, 14:40

Голова Парламенту відвідав Балтську міську територіальну громаду

докладніше
30 липня 2021, 12:11

Комітет з питань екологічної політики та природокористування протягом п’ятої сесії розглянув понад 180 питань

докладніше
30 липня 2021, 09:55

Огляд головних тем «Голосу України» від 30 липня

докладніше
29 липня 2021, 17:58

Голова Верховної Ради України в Одесі ознайомився з роботою підприємства «ІнтерХім»

докладніше
29 липня 2021, 15:56

Голова Верховної Ради України обговорив питання децентралізації в Україні з Генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи

докладніше
29 липня 2021, 15:00

Оголошено конкурс для дітей до 30-ої річниці Незалежності України

докладніше
29 липня 2021, 14:44

Дмитро Разумков: Відкритий діалог між владою усіх рівнів — шлях до вирішення багатьох важливих для держави питань

докладніше
29 липня 2021, 12:48

Голова Верховної Ради України відвідав військово-медичний клінічний центр Південного регіону

докладніше
29 липня 2021, 11:26

Голова Верховної Ради України підписав Закон про реструктуризацію заборгованості теплокомуненерго

докладніше
29 липня 2021, 11:22

Комітет з питань молоді і спорту протягом п’ятої сесії продовжував роботу над вдосконаленням законодавчого забезпечення державної молодіжної політики та сфери фізичної культури і спорту

докладніше
29 липня 2021, 09:56

Огляд головних тем «Голосу України» від 29 липня

докладніше
29 липня 2021, 08:30

Голова Верховної Ради України продовжує робочу поїздку в Одеську область

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
17 липня 2003, 15:02

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку за період роботи третьої сесії Верховної Ради четвертого скликання підготував та подав на розгляд парламенту 87 законопроектів

Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку за період роботи третьої сесії Верховної Ради четвертого скликання підготував та подав на розгляд парламенту 87 законопроектів.

Прийняття Верховною Радою законів: "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст", "Про телекомунікації", "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації", "Про автомобільні дороги", "Про похоронну справу", "Про внесення змін до Закону України "Про зв'язок" (стосовно абонентських лічильників часу), "Про приєднання до Конвенції про міжнародні залізничні перевезення" (КОТІФ) у секретаріаті вважають найбільш ваговими здобутками Комітету за цей час.

За період роботи третьої сесії Комітетом підготовлено і направлено висновки до профільних комітетів до близько 60 законопроектів. Серед них : "Про житлове кредитування громадян України", "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про концепцію національної інформаційної політики", "Про державний контроль за використанням та охороною земель", "Про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України", "Про Державну програму приватизації на 2003-2008 роки", Програма діяльності Кабінету Міністрів України "Відкритість, дієвість, результативність", "Про транскордонне співробітництво", "Про загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу" тощо.

Впродовж третьої сесії Комітет провів низку заходів. Зокрема, на виїзних засіданнях члени Комітету розглянули питання щодо вдосконалення законодавчого забезпечення діяльності транспортно-дорожнього комплексу України та покращання співпраці профільного Комітету з Міністерством транспорту, про поліпшення законодавчого забезпечення діяльності галузі зв'язку. З ініціативи Комітету відбулися "круглі столи" - з обговорення проекту Державної програми реформування житлово-комунального господарства України, проекту Загальнодержавної програми розвитку малих міст; науково-практичні конференції: "Актуальні питання регулювання зв'язку" та з питань житлової політики та реконструкції житла "Україна. Житло - 2003". Комітет також заслухав інформацію Кабінету Міністрів про хід виконання Комплексної програми утвердження України як транзитної держави у 2002-2010 роках за 2002 рік.

У міжсесійний період у Комітеті продовжується опрацювання законопроектів, які будуть винесені на розгляд Верховної Ради на четверту сесію.