Новини

15 жовтня 2019, 18:02

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
15 жовтня 2019, 17:53

Схід завжди буде українським, - Голова Верховної Ради Дмитро Разумков

докладніше
15 жовтня 2019, 17:34

У Верховній Раді України відкрилася виставка «Сучасний український космос», присвячена діяльності КБ «Південне»

докладніше
15 жовтня 2019, 17:21

До Дня захисника України відбулася презентація нової книги Валентини Розуменко «Нескорені»

докладніше
15 жовтня 2019, 17:01

Виставка картин художниці Роксолани Йолич

докладніше
15 жовтня 2019, 16:51

У Верховній Раді України презентовано виставку проекту «Жіноче століття: українки, які створили державу»

докладніше
15 жовтня 2019, 16:34

З нагоди козацького свята Покрови Пресвятої Богородиці Асоціацією майстрів народного мистецтва України розгорнуто експозицію «Обереги України»

докладніше
15 жовтня 2019, 13:14

Прийнято Постанову "Про внесення змін до порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання"

докладніше
15 жовтня 2019, 11:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 15 жовтня

докладніше
15 жовтня 2019, 11:19

Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп)

докладніше
15 жовтня 2019, 10:00

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив склад робочої групи із впровадження концепції «Зелений офіс» у Верховній Раді

докладніше
14 жовтня 2019, 05:00

Звернення Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня захисника України

докладніше
11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 травня 2012, 00:00

 Прес-служба Першого заступника Голови Верховної Ради України 

А.Мартинюк: Вони здійснили безсмертний подвиг всесвітнього значення

А.Мартинюк: Вони здійснили безсмертний подвиг всесвітнього значення

 «В Україні немає жодної родини, яка б не зазнала людських втрат у роки Великої Вітчизняної війни. Тому добре усвідомлюю і розумію, на скільки свято Перемоги – це свято, як співається у пісні, «со слезами на глазах»», - сказав Перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк, відвідуючи меморіальний комплекс Партизанської Слави в урочищі Лопатень Ківерцівського району Волинської області. Політик вшанував пам'ять учасників Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання, взяв участь у церемонії покладання квітів до братської могили народних месників партизанського загону «Переможці», командиром якого був Герой Радянського Союзу Дмитро Медвєдєв. У розмові з присутніми А.Мартинюк нагадав, що з цього лісового урочища вирушав на завдання легендарний розвідник, Герой Радянського Союзу Микола Кузнєцов.

У селищі Любешів А.Мартинюк поклав живі квіти до пам’ятника воїнам землякам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, та під час урочистої зустрічі з ветеранами вручив їм цінні подарунки.

«Зараз наймолодшому учаснику Великої Вітчизняної вже щонайменше 85 років. І буквально не з кожним роком, а з кожним місяцем, з кожним тижнем і, на жаль, з кожним днем цих шановних людей стає все менше і менше. А тому, поки вони живі серед нас, треба про них пам’ятати, треба їх шанувати за те, що вони здолали такого страшного ворога, за те, що вони дійсно смертю смерть здолали, за те, що вони звільнили половину Європи від фашистської чуми, за те, що вони своїм подвигом обезсмертили своє ім’я практично на всій земній кулі. Радію, що у нинішньої влади є прагнення про це пам’ятати», - зазначив А.Мартинюк.

Політик висловив жаль, що на сьогоднішній день не виконуються повною мірою державні зобов’язання соціального характеру по відношенню до ветеранів Великої Вітчизняної війни. Проте, за його словами, в цьому році знайдено деякі можливості поліпшити цю ситуацію. «Верховна Рада України, зокрема, ухвалила зміни до бюджету, де передбачено те, що учасникам бойових дій та іншим категоріям, інвалідам і тим, хто прирівняний до цих категорій, у тому числі вдовам, дітям, батьки яких загинули, одноразова допомога, яка видається щорічно, буде збільшена в півтора-два рази. Збільшене буде і пенсійне забезпечення», - нагадав А.Мартинюк.

Звертаючись до ветеранів Перший віце-спікер українського парламенту наголосив, що «якщо в країні буде стабільність політична та економічна, то держава все більшою мірою буде виконувати ті зобов’язання, які закріплені законодавством».

А.Мартинюк уклінно подякував шановним учасникам урочистого зібрання за безсмертний подвиг всесвітнього значення та побажав здоров’я, бадьорості та твердості духу, що завжди було прикладом для наступних поколінь.