Новини

06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
07 травня 2012, 00:00

 Прес-служба Першого заступника Голови Верховної Ради України 

А.Мартинюк: Вони здійснили безсмертний подвиг всесвітнього значення

А.Мартинюк: Вони здійснили безсмертний подвиг всесвітнього значення

 «В Україні немає жодної родини, яка б не зазнала людських втрат у роки Великої Вітчизняної війни. Тому добре усвідомлюю і розумію, на скільки свято Перемоги – це свято, як співається у пісні, «со слезами на глазах»», - сказав Перший заступник Голови Верховної Ради України Адам Мартинюк, відвідуючи меморіальний комплекс Партизанської Слави в урочищі Лопатень Ківерцівського району Волинської області. Політик вшанував пам'ять учасників Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання, взяв участь у церемонії покладання квітів до братської могили народних месників партизанського загону «Переможці», командиром якого був Герой Радянського Союзу Дмитро Медвєдєв. У розмові з присутніми А.Мартинюк нагадав, що з цього лісового урочища вирушав на завдання легендарний розвідник, Герой Радянського Союзу Микола Кузнєцов.

У селищі Любешів А.Мартинюк поклав живі квіти до пам’ятника воїнам землякам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, та під час урочистої зустрічі з ветеранами вручив їм цінні подарунки.

«Зараз наймолодшому учаснику Великої Вітчизняної вже щонайменше 85 років. І буквально не з кожним роком, а з кожним місяцем, з кожним тижнем і, на жаль, з кожним днем цих шановних людей стає все менше і менше. А тому, поки вони живі серед нас, треба про них пам’ятати, треба їх шанувати за те, що вони здолали такого страшного ворога, за те, що вони дійсно смертю смерть здолали, за те, що вони звільнили половину Європи від фашистської чуми, за те, що вони своїм подвигом обезсмертили своє ім’я практично на всій земній кулі. Радію, що у нинішньої влади є прагнення про це пам’ятати», - зазначив А.Мартинюк.

Політик висловив жаль, що на сьогоднішній день не виконуються повною мірою державні зобов’язання соціального характеру по відношенню до ветеранів Великої Вітчизняної війни. Проте, за його словами, в цьому році знайдено деякі можливості поліпшити цю ситуацію. «Верховна Рада України, зокрема, ухвалила зміни до бюджету, де передбачено те, що учасникам бойових дій та іншим категоріям, інвалідам і тим, хто прирівняний до цих категорій, у тому числі вдовам, дітям, батьки яких загинули, одноразова допомога, яка видається щорічно, буде збільшена в півтора-два рази. Збільшене буде і пенсійне забезпечення», - нагадав А.Мартинюк.

Звертаючись до ветеранів Перший віце-спікер українського парламенту наголосив, що «якщо в країні буде стабільність політична та економічна, то держава все більшою мірою буде виконувати ті зобов’язання, які закріплені законодавством».

А.Мартинюк уклінно подякував шановним учасникам урочистого зібрання за безсмертний подвиг всесвітнього значення та побажав здоров’я, бадьорості та твердості духу, що завжди було прикладом для наступних поколінь.