Новини

07 червня 2020, 07:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Святої Трійці

докладніше
06 червня 2020, 14:02

Привітання Керівника Апарату Верховної Ради України Вячеслава Штучного з Днем журналіста

докладніше
06 червня 2020, 08:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем журналіста

докладніше
05 червня 2020, 19:10

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроект щодо імплементації норм міжнародного кримінального та гуманітарного права

докладніше
05 червня 2020, 16:30

Підсумки роботи Верховної Ради України за тиждень 1 - 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 15:16

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту

докладніше
05 червня 2020, 13:57

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
05 червня 2020, 12:35

Прийнято Закон «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства»

докладніше
05 червня 2020, 12:25

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати, депутата місцевої ради"

докладніше
05 червня 2020, 12:03

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
07 липня 2003, 17:41

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект закону про концепцію державної кадрової політики України

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією рекомендував Верховній Раді прийняти за основу проект закону про концепцію державної кадрової політики України, внесений народним депутатом В.Олуйком.

Законопроект спрямований на створення концептуальних політико-правових передумов для побудови організаційних, правових, економічних, інформаційних механізмів щодо підготовки, розстановки та забезпечення умов для ефективної роботи кадрів у різних сферах діяльності державних органів та державному секторі економіки.

Проект містить визначення поняття державної кадрової політики, її складових, мети і принципів реалізації, основні вимоги до підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Документом передбачається запровадження уніфікованих процедур проведення відкритих конкурсів на заміщення посад та підвищення престижності посад, пов'язаних із здійсненням функцій держави, за рахунок змін у розмірі і структурі оплати праці державних службовців.

Проектом пропонується сформулювати основні принципи державної кадрової політики на рівні регіонів, зокрема, максимальне врахування національно-культурних особливостей.
Автор проекту також пропонує створити на базі Головного управління державної служби при Кабінеті Міністрів єдиний орган, який має забезпечити весь комплекс управління у сфері реалізації державної кадрової політики.

Члени Комітету зазначили, що законодавче визначення концептуальних засад державної кадрової політики є актуальним, оскільки чинні закони "Про державну службу", "Про службу в органах місцевого самоврядування" та інші закони, що регулюють діяльність посадових осіб, врегульовують далеко не всі аспекти кадрової політики держави.

Водночас, Комітет звернув увагу автора на те, що Концепція є недостатньо збалансованою і потребує додаткового опрацювання. Крім того, проект Концепції в подальшому потребуватиме більш чіткого узгодження з чинними законодавчими актами законодавства.