Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 жовтня 2003, 15:01

Відбулась зустріч Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з Головою Меджлісу Ісламської Ради Ісламської Республіки Іран Мехді Кяррубі

В середу, 15 жовтня, відбулась зустріч Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з Головою Меджлісу Ісламської Ради Ісламської Республіки Іран Мехді Кяррубі.

Результатом зустрічі стало підписання В.Литвином та М.Кяррубі Меморандуму про співробітництво між Верховною Радою України та Меджлісом Ісламської Ради Ісламської Республіки Іран.

Коментуючи в інтерв'ю журналістам підсумки зустрічі, М.Кяррубі наголосив, що парламенти, які відіграють важливу роль в усіх державах, повинні поглиблювати співпрацю, що сприятиме активізації та розширенню двосторонніх зв'язків.

В.Литвин констатував, що між нашими державами не існує принципових розбіжностей, що дозволяє вести активний політичний діалог і розвивати економічне та торговельне співробітництво. Станом на вересень поточного року, повідомив Голова Верховної Ради України, воно здійснювалося по 172 позиціях за участю близько 100 українських підприємств.

Голова Верховної Ради України зазначив, що під час зустрічі "акцент було зроблено на два аспекти регіонального співробітництва": перший - співпраця між регіонами України та Ірану, другий - узгодження регіональних інтересів обох країн на міжнародній арені. В.Литвин підкреслив, що це особливо важливо, коли мова йде про виникнення конфліктних ситуацій.

На думку В.Литвина, підписаний 15 жовтня Меморандум про співробітництво парламентів двох країн сприятиме упорядкуванню вже існуючих міжпарламентських контактів. Він висловив сподівання, що цей документ допоможе "вибудувати струнку систему взаємовідносин" між парламентами України та Ірану.