Новини

05 червня 2020, 10:41

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
05 червня 2020, 10:04

Огляд головних тем «Голосу України» від 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:40

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 5 червня

докладніше
05 червня 2020, 09:34

На засіданні ТСК народні депутати заслухали питання про втрати державного бюджету України через «схеми» формування податкового кредиту на відшкодування ПДВ

докладніше
05 червня 2020, 09:00

Комітет з питань бюджету рекомендує взяти до відома звіт Кабінету Міністрів про виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік»

докладніше
05 червня 2020, 08:30

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про додаткові гарантії прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб

докладніше
04 червня 2020, 18:05

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг визначився із кандидатами до складу Конкурсної комісії НКРЕКП

докладніше
04 червня 2020, 16:44

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом

докладніше
04 червня 2020, 15:36

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
04 червня 2020, 15:30

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації"

докладніше
04 червня 2020, 15:23

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо військових звань військовослужбовців"

докладніше
04 червня 2020, 15:13

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду""

докладніше
04 червня 2020, 15:06

Прийнято Закон "Про внесення змін до Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення» Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин""

докладніше
04 червня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
21 липня 2003, 13:53

Комітет з питань соціальної політики та праці за період роботи третьої сесії Верховної Ради четвертого скликання розглянув 104 законопроекти і 21 постанову Верховної Ради з питань, що регулюють соціально - трудові та інші відносини

Комітет з питань соціальної політики та праці за період роботи третьої сесії Верховної Ради четвертого скликання розглянув 104 законопроекти і 21 постанову Верховної Ради з питань, що регулюють соціально - трудові та інші відносини. З них прийнято і введено в дію - 10, прийнято в першому читанні та інших читаннях - 2, розглянуті Комітетом і внесені на розгляд Верховної Ради - 34, відхилено - 11, надані висновки до 47.

Серед прийнятих і введених в дію законів з соціальних питань - закони: "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно відпусток", "Про внесення змін до ст. 71 і 73 Кодексу законів про працю", "Про внесення зміни до ст. 3 Закону України "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати", "Про внесення змін до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення". "Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію" тощо.

У першому та інших читаннях прийнято парламентом два законопроекти, підготовлені Комітетом: про внесення змін до Закону України "Про відпустки" та про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо діяльності професійних спілок".

До розгляду Верховною Радою Комітетом підготовлені законопроекти: про внесення змін та доповнень до ст. 25 Закону України "Про державну службу"; про забезпечення національної економіки трудовими ресурсами і трудове законодавство в умовах воєнного стану; про внесення змін і доповнень до ст. 2 Закону України "Про зайнятість населення"; про іноземних робітників в Україні; про поширення дії Закону "Про державну службу" на сфери охорони здоров'я та освіти; проект Трудового кодексу України; про підприємства, що здійснюють посередництво у працевлаштуванні громадян за кордоном; про внесення змін до Закону України "ПРо індексацію грошових доходів населення" (стосовно проведення індексації в межах прожиткового мінімуму); про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо механізму компенсації громадянам їх доходів); про внесення змін до Закону України "Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік" тощо.

Комітет також надав висновки до 47 законопроектів. Серед них до проектів законів: про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо сфери охорони державної таємниці), про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді, про соціальні і правові гарантії Президенту України, що припинив виконання повноважень, про внесення змін і доповнень до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про внесення змін і доповнень до Декрету Кабінету Міністрів "Про прибутковий податок з громадян", про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", про повернення заощаджень населенню України, про житлові, комунальні та господарські послуги, про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів та ін.

В порядку здійснення функцій парламентського контролю Комітетом розглянуто 3 питання: про виконання Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" та ефективність діяльності Фонду з тимчасової втрати працездатності; про практику застосування Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності"; про стан виконання вимог Закону України "Про охорону праці".

Планом роботи Комітету до четвертої сесії Верховної Ради передбачена підготовка близько 60 питань. Зокрема, у Комітеті триває робота над законопроектами, які будуть внесені на розгляд Верховної Ради (опрацьовується 41 законопроект). Комітет також планує розглянути і підготувати пропозиції до 11 законопроектів. В порядку контролю за виконанням законів, Постанов Верховної Ради, власних рішень Комітет готує три питання. 2 питання готуються Комітетом до розгляду на парламентських слуханнях та Днях Уряду.