Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:20

Прийнято за основу проект Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:03

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
19 вересня 2003, 15:52

У п'ятницю, 19 вересня, у Гаазі (Нідерланди) Голова Верховної Ради України Володимир Литвин зустрівся з віце-прем'єр-міністром, міністром фінансів Нідерландів Геррітом Залмом

У п'ятницю, 19 вересня, у Гаазі (Нідерланди) Голова Верховної Ради України Володимир Литвин зустрівся з віце-прем'єр-міністром, міністром фінансів Нідерландів Геррітом Залмом.

Як повідомив журналістам після завершення зустрічі прес-секретар В.Литвина Ігор Сторожук, сторони обговорили питання, які стосуються співпраці уряду і парламенту у сфері законодавчого забезпечення діяльності виконавчої влади і розвитку країни.

Нідерланди посідають четверте місце у світі за обсягом інвестицій в економіку України і, за словами міністра фінансів Нідерландів, його країна готова збільшити обсяги інвестування.

При цьому голландська сторона висловила зацікавленість у створенні сприятливого інвестиційного клімату в Україні, зокрема, у частині оподаткування.

У свою чергу Голова Верховної Ради України повідомив Г.Залму про економічні показники, досягнуті Україною за роки незалежності, і розповів про роботу, яка триває в українському парламенті над Податковим кодексом.

Сторони також обговорили проблему повернення податку на додану вартість.

Однією з важливих тем розмови була робота парламентів обох країн над розробкою бюджету на наступний рік. При цьому наголошувалась необхідность злагодженої роботи уряду і парламенту над головним фінансовим документом країни.

Окрім цього, сторони торкнулися питань системного співробітництва між парламентами України і Нідерландів.

Візит Голови Верховної Ради України В.Литвина є першим офіційним парламентським візитом за останні дванадцять років.

Як повідомлялося раніше, 18 вересня розпочався дводенний офіційний візит Голови Верховної Ради України Володимира Литвина до Королівства Бельгії та Королівства Нідерландів.

У Брюсселі В.Литвин зустрівся з Президентом Європейського Парламенту П.Коксом, Генеральним Секретарем Ради Європейського Союзу Х.Соланою та Президентом Палати Представників Бельгії Г. Де Кроо.

У Гаазі 19 вересня В.Литвин, згідно з програмою візиту, зустрінеться з Президентом Палати Представників Генеральних Штатів (парламенту) Нідерландів Ф.Вейсгласом та віце-президентом Сенату Генеральних Штатів Нідерландів М.Бірман-Беукема то Ватер, міністром закордонних справ Нідерландів Я. Де Хооп Схеффером.

Цього ж дня Голова Верховної Ради України повернеться до Києва.