Новини

25 вересня 2021, 06:32

Поспішне ухвалення Закону щодо олігархів призвело до колізії у ньому, - Голова Верховної Ради

докладніше
24 вересня 2021, 17:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 5 листопада приймає пропозиції до проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році

докладніше
24 вересня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон України щодо розвитку інституту старост

докладніше
24 вересня 2021, 15:35

З 21 по 24 вересня Верховна Рада України прийняла 10 Законів України

докладніше
24 вересня 2021, 15:00

У Верховній Раді відбулося обговорення проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми «Питна вода України» на 2022–2026 роки

докладніше
24 вересня 2021, 14:17

Комітет з питань молоді і спорту розглянув законопроект про Державний бюджет України на 2022 рік та надіслав свої пропозиції до Комітету з питань бюджету і Кабінету Міністрів

докладніше
24 вересня 2021, 14:04

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді призначити позачергові вибори Криворізького міського голови

докладніше
24 вересня 2021, 13:02

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
24 вересня 2021, 12:29

Відбувся ознайомчий візит до Швейцарії членів депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі Швейцарською Конфедерацією

докладніше
24 вересня 2021, 12:28

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання діяльності фермерських господарств"

докладніше
24 вересня 2021, 12:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо організаційних питань роботи Кримської платформи"

докладніше
24 вересня 2021, 11:58

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про державні нагороди України""

докладніше
24 вересня 2021, 11:41

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання депортованими громадян України, які у 1944-1951 роках були примусово переселені з території Польської Народної Республіки"

докладніше
24 вересня 2021, 11:08

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні і в цілому законопроект про критичну інфраструктуру

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
18 вересня 2003, 15:23

У четвер, 18 вересня, розпочався дводенний офіційний візит Голови Верховної Ради України Володимира Литвина до Королівства Бельгії та Королівства Нідерландів

У четвер, 18 вересня, розпочався дводенний офіційний візит Голови Верховної Ради України Володимира Литвина до Королівства Бельгії та Королівства Нідерландів.

У четвер Голова Верховної Ради України Володимир Литвин зустрівся з Президентом Європейського Парламенту Петом Коксом у Брюсселі (Бельгія) .

Коментуючи підсумки зустрічі П.Кокс від імені Європейського Парламенту заявив: "нам приємно було мати такий відвертий діалог із Головою Верховної Ради України".

П.Кокс наголосив, що наступного року Європейський Союз зробить "важливий історичний крок в плані розширення, що змінить його кордони, які просунуться далі на схід". "Ми будемо розвивати нову європейську політику з чітко окресленим східним напрямком, що потребує тіснішої співпраці із новими сусідами", сказав Президент Європейського Парламенту.

Він висловив занепокоєння станом розслідування в Україні вбивства журналіста Г.Гонгадзе і повідомив журналістам, що він і Голова українського парламенту обговорили цю проблему.

В свою чергу В.Литвин зазначив, що відбувся "надзвичайно інтенсивний, насичений і максимально відвертий діалог". "Я вдячний Президентові Європейського Парламенту за добре розуміння процесів, які відбуваються в Україні", - сказав В.Литвин. "На мою думку Президент Європейського Парламенту переконаний в тому, що європейський вибір України остаточний і безповоротний, а всі інші зовнішньополітичні кроки України слід розуміти як такі, що підсилюють просування України на шляху євроінтеграції", - наголосив Голова Верховної Ради.

За словами В.Литвина, він поінформував П.Кокса про заходи, які вживаються в Україні в напрямку забезпечення свободи слова. Стосовно "справи Гонгадзе", В.Литвин заявив, що він зацікавлений в тому, щоб у цій справі була встановлена істина".

Програмою візиту в четвер у Брюсселі передбачені зустрічі Голови Верховної Ради України з Генеральним Секретарем Ради Європейського Союзу Х.Соланою і Президентом Палати Представників Бельгії Г. Де Кроо.
У Гаазі (Нідерланди) 19 вересня В.Литвин, згідно з програмою візиту, зустрінеться з віце-прем'єр-міністром, міністром фінансів Нідерландів Г.Залмом, Президентом Палати Представників Генеральних Штатів (парламенту) Нідерландів Ф.Вейсгласом та Віце-Президентом Сенату Генеральних Штатів Нідерландів М.Бірман-Беукема то Ватер, міністром закордонних справ Нідерландів Я. Де Хооп Схеффером.
Цього ж дня Голова Верховної Ради України повернеться до Києва.