Новини

01 квітня 2020, 18:32

Уряд має забезпечити належне фінансування наукових співробітників, які розробили вітчизняні експрес-тести для діагностики коронавірусу, - Олена Кондратюк

докладніше
01 квітня 2020, 15:57

Голова Верховної Ради підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

докладніше
31 березня 2020, 16:13

Голова Верховної Ради підписав три закони, ухвалені на позачерговому засіданні Парламенту

докладніше
31 березня 2020, 00:51

Позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
31 березня 2020, 00:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення"

докладніше
30 березня 2020, 16:59

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності"

докладніше
30 березня 2020, 16:43

Прийнято Постанову «Про призначення Степанова М. В. Міністром охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 16:40

Прийнято Постанову «Про призначення Марченка С. М. Міністром фінансів України»

докладніше
30 березня 2020, 15:48

Голова Верховної Ради України підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання

докладніше
30 березня 2020, 15:02

Друге позачергове засідання Верховної Ради України

докладніше
30 березня 2020, 14:59

Прийнято Закон "Про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців"

докладніше
30 березня 2020, 14:57

Перше позачергове засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
30 березня 2020, 14:35

Прийнято Постанову «Про звільнення Ємця І. М. з посади Міністра охорони здоров'я України»

докладніше
30 березня 2020, 14:32

Прийнято Постанову "Постанови про звільнення Уманського І. І. з посади Міністра фінансів України"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
09 липня 2003, 17:08

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин 9 липня зустрівся з представниками політичних партій і громадських організацій м. Києва і Київської області, які взяли участь в акції протесту біля Верховної Ради

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин 9 липня зустрівся з представниками політичних партій і громадських організацій м. Києва і Київської області, які взяли участь в акції протесту біля Верховної Ради.

У ході зустрічі були висловлені оцінки, бачення і пропозиції щодо кризової ситуації в агропромисловому комплексі, на споживчому ринку країни, погашення заборгованості населенням житлово-комунальних платежів.

Представники політичних партій і громадських організацій поінформували Голову Верховної Ради про важке становище сільськогосподарських підприємств, яке, на їхню думку, спричинила "помилкова стратегія держави щодо реформування агропромислового комплексу". Вони пропонували на законодавчому рівні переглянути ідеологію реформування, яка дасть змогу виправити ситуацію і не допустити її повторення в майбутньому.

Володимир Литвин зазначив, що Верховна Рада обов'язково висловить своє ставлення до ситуації і прийме відповідні рішення.

В.Литвин підкреслив те, що слід з'ясувати і назвати всіх винних у загостренні ситуації з цінами. На його думку, "потрібні системні рішення, які не дадуть законсервувати нинішні необгрунтовано високі ціни на хліб, борошно, цукор".

Голова Верховної Ради також вважає, що слід детально вивчити проблему заборгованості по квартплаті. На його думку, потрібно вирішувати питання по кожній конкретній родині, людині. Одним з таких підходів, на думку В.Литвина, може стати зарахування невиплачених заощаджень громадян як оплату заборгованості по житлово-комунальних платежах.

Учасники зустрічі погодилися, що "не варто пов'язувати прийняті Верховною Радою закони щодо поліпшення ситуації у сільському господарстві з процесом політичного реформування". Підхід повинен бути виваженим і сприяти виправленню ситуації.