Новини

22 жовтня 2021, 17:35

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості

докладніше
22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
25 вересня 2003, 17:38

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин зустрівся у Вашингтоні (США) зі Спікером Палати Представників Конгресу США Деннісом Хастертом

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин 24 вересня, у середу, зустрівся у Вашингтоні (США) зі Спікером Палати Представників Конгресу США Деннісом Хастертом.

Як повідомив журналістам по завершенні зустрічі прес-секретар Голови Верховної Ради Ігор Сторожук, сторони обговорили широке коло проблем двосторонніх відносин.

Д.Хастерт під час розмови відзначив активізацію економічних процесів в Україні і неухильний поступ нашої держави на шляху демократичних перетворень. Він також високо оцінив ухвалення рішення про направлення українського миротворчого контингенту до Іраку, що, за його словами, "вкрай важливо для подальшого наповнення нашого стратегічного партнерства".

Водночас він запевнив В. Литвина, що Конгрес США підтримує євроатлантичну інтеграцію України.

У свою чергу, В.Литвин зазначив, що партнерські відносини України і США, зокрема, на парламентському рівні, особливо важливі нині, коли Україна переживає складний період політичного реформування і підготовки до президентських виборів.

У ході зустрічі сторони обговорили питання економічної співпраці, зокрема пов'язані з американськими інвестиціями в економіку України. Йшлося також про підтримку на законодавчому рівні сприятливого інвестиційного клімату в Україні.

Д. Хастерт погодився із думкою В. Литвина про можливість розгляду у Конгресі США питання про скасування поправки Джексона-Венніка щодо України, надання їй статусу країни з ринковою економікою і сприяння Конгресом у вступі України до СОТ.

Сторони обговорили також можливість співпраці парламентаріїв двох держав у створенні законодавчої бази у сфері контролю за незаконним експортом та імпортом зброї та протидії тероризму.

Цього ж дня В.Литвин зустрівся із Сенатором Джоном Маккейном. Під час зустрічі йшлося, зокрема, про участь українських підприємств у повоєнній відбудові Іраку.

Д. Хастерт і Д. Маккейн прийняли запрошення Голова Верховної Ради України В.Литвина відвідати Україну з візитом.