Новини

28 вересня 2021, 17:25

Питання державної підтримки сільгосптоваровиробників Одещини обговорено під час другого етапу агрофоруму, проведеного під егідою Комітету з питань аграрної та земельної політики

докладніше
28 вересня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук розповів, чому важливо проводити оцінку впливу проєктів нормативно-правових актів

докладніше
28 вересня 2021, 12:15

У Комітеті з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проведено зустріч з Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин

докладніше
28 вересня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 вересня

докладніше
27 вересня 2021, 18:06

Голова Верховної Ради України підписав Закон, який удосконалює доступ пацієнтів до інноваційних лікарських засобів

докладніше
27 вересня 2021, 17:00

За сприяння Комітету з питань аграрної та земельної політики у м. Болград проведено перший етап Агрофоруму «Одещина 2021: Південь - північ»

докладніше
27 вересня 2021, 16:00

У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Єврокомісії та Програми SIGMA

докладніше
27 вересня 2021, 15:30

Голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець взяв участь у фестивалі грецької культури “Мега Йорти”

докладніше
27 вересня 2021, 15:15

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2022 рік

докладніше
27 вересня 2021, 14:05

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи

докладніше
27 вересня 2021, 13:16

Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи візьме участь у роботі осінньої сесії ПАРЄ (м. Страсбург, 27 – 30 вересня)

докладніше
25 вересня 2021, 06:32

Поспішне ухвалення Закону щодо олігархів призвело до колізії у ньому, - Голова Верховної Ради

докладніше
24 вересня 2021, 17:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 5 листопада приймає пропозиції до проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році

докладніше
24 вересня 2021, 17:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон України щодо розвитку інституту старост

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
18 вересня 2003, 15:21

У четвер, 18 вересня, у Брюсселі (Бельгія) відбулася зустріч Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з Генеральним Секретарем Ради Європи Хав'єром Соланою

У четвер, 18 вересня, у Брюсселі (Бельгія) відбулася зустріч Голови Верховної Ради України Володимира Литвина з Генеральним Секретарем Ради Європи Хав'єром Соланою.

По завершенню зустрічі В. Литвин поінформував журналістів про підсумки зустрічі.

За словами Голови Верховної Ради України, у ході зустрічі йшлося про "політичні процеси в Україні і процеси, які очікують Україну, зокрема, про перспективи проведення політичної реформи", про основні засади законопроекту "Про внесення змін до Конституції України".

Водночас В.Литвин поінформував Х.Солану щодо того, що невдовзі в Україні розпочнеться президентська кампанія. "Президентські вибори матимуть критично важливе значення для України", - наголосив Голова Верховної Ради України.

Також, за його словами, під час зустрічі йшлося про роль і місце політичних партій в Україні і про перспективи політичного структурування українського суспільства. Сторони обговорили стан і перспективи співпраці України з Європейським Союзом, а також низку проблем, запланованих на обговорення на самміті "Україна - ЄС", який відбудеться найближчим часом.

Відповідаючи на запитання журналістів, Голова Верховної Ради України наголосив, що "мета нинішнього візиту полягає не в тому, щоб переконатись чекають нас, чи ні в Європейському Союзі, а в тому, щоб донести позицію Верховної Ради України, а значить позицію українського народу щодо вибору України". На думку В.Литвина, оцінки місця і ролі України в українського парламенту і Європейського Союзу однакові.

Як повідомлялося раніше, 18 вересня розпочався дводенний офіційний візит Голови Верховної Ради України Володимира Литвина до Королівства Бельгії та Королівства Нідерландів.

Цього ж дня відбулася зустрівся В.Литвина з Президентом Європейського Парламенту П.Коксом.

Програмою візиту в четвер у Брюсселі також передбачена зустріч Голови Верховної Ради України з Президентом Палати представників Бельгії Г. Де Кроо.

У Гаазі (Нідерланди) 19 вересня В.Литвин, згідно з програмою візиту, зустрінеться з віце-прем'єр-міністром, міністром фінансів Нідерландів Г.Залмом, Президентом Палати представників Генеральних Штатів (парламенту) Нідерландів Ф.Вейсгласом та віце-президентом Сенату Генеральних Штатів Нідерландів М.Бірман-Беукема то Ватер, міністром закордонних справ Нідерландів Я. Де Хооп Схеффером.

Цього ж дня Голова Верховної Ради України повернеться до Києва.