Новини

03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
03 липня 2020, 10:43

Комітет з питань свободи слова розглянув звернення представників ЗМІ

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 жовтня 2003, 19:41

Голова Верховної Ради України В. Литвин привітав делегатів і гостей Всеукраїнського з'їзду державної санітарно-епідеміологічної служби з 80-річчям і початком роботи з'їзду працівників цієї служби

"Профілактика - загальновизнаний пріоритет сучасної медицини. Тільки надійно захистивши середовище життєдіяльності людини і забезпечивши на теренах країни санітарне і епідемічне благополуччя, можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на здоров'я людей техногенних катастроф, стихійних природних явищ", - йдеться в привітанні.

В.Литвин зазначив, що державній санітарно-епідеміологічній службі України відведено особливу роль. Це - унікальний комплекс наукових, практичних та організаційних структур, що налічує 60 тисяч працівників. "На рахунку працівників служби чимало справ, якими вони з повним правом можуть пишатися", - наголосив Голова Верховної Ради. "Ви зуміли не допустити проникнення в межі країни захворювань на тяжкий гострий респіраторний синдром, пріонових інфекцій, інших небезпечних хвороб, чого не вдалося зробити країнам із значно більшими економічними можливостями", -зазначив В.Литвин.

Фахівцями санепідслужби з'ясовані причини захворювань, які виникли у ряді регіонів під дією небезпечних техногенних факторів, що дає підстави сподіватися на недопущення їх в майбутньому. Сформовано мережу спеціалізованих лікувально-профілактичних закладів для боротьби з епідеміями СНІДу і туберкульозу.

В.Литвин висловив переконання, що працівники державної санітарно-епідеміологічної служби і далі за активного сприяння держави успішно виконуватимуть свою благородну місію. Верховна Рада України зробить усе, щоб створити для вашої діяльності правове поле, привести українське санітарне законодавство у відповідність до міжнародних вимог.

Голова Верховної Ради побажав учасникам з'їзду плідної роботи , а всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби нових здобутків, щастя, добра і благополуччя.