Новини

14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше
13 червня 2019, 11:07

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку відшкодування шкоди, завданої громадянинові правоохоронними органами або судом, відповідно до практики Європейського суду з прав людини

докладніше
13 червня 2019, 09:46

Ірина Геращенко: «Збільшення представництва жінок у секторі безпеки та оборони та посилення їх ролі у миротворчих процесах - мета нової платформи «Безпека.Жінки.Мир»»

докладніше
13 червня 2019, 05:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вітає жителів Маріуполя з п’ятою річницею звільнення міста від російської окупації

докладніше
12 червня 2019, 17:30

Відбувся тренінг "Основи громадянської парламентської освіти"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
10 жовтня 2003, 19:41

Голова Верховної Ради України В. Литвин привітав делегатів і гостей Всеукраїнського з'їзду державної санітарно-епідеміологічної служби з 80-річчям і початком роботи з'їзду працівників цієї служби

"Профілактика - загальновизнаний пріоритет сучасної медицини. Тільки надійно захистивши середовище життєдіяльності людини і забезпечивши на теренах країни санітарне і епідемічне благополуччя, можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на здоров'я людей техногенних катастроф, стихійних природних явищ", - йдеться в привітанні.

В.Литвин зазначив, що державній санітарно-епідеміологічній службі України відведено особливу роль. Це - унікальний комплекс наукових, практичних та організаційних структур, що налічує 60 тисяч працівників. "На рахунку працівників служби чимало справ, якими вони з повним правом можуть пишатися", - наголосив Голова Верховної Ради. "Ви зуміли не допустити проникнення в межі країни захворювань на тяжкий гострий респіраторний синдром, пріонових інфекцій, інших небезпечних хвороб, чого не вдалося зробити країнам із значно більшими економічними можливостями", -зазначив В.Литвин.

Фахівцями санепідслужби з'ясовані причини захворювань, які виникли у ряді регіонів під дією небезпечних техногенних факторів, що дає підстави сподіватися на недопущення їх в майбутньому. Сформовано мережу спеціалізованих лікувально-профілактичних закладів для боротьби з епідеміями СНІДу і туберкульозу.

В.Литвин висловив переконання, що працівники державної санітарно-епідеміологічної служби і далі за активного сприяння держави успішно виконуватимуть свою благородну місію. Верховна Рада України зробить усе, щоб створити для вашої діяльності правове поле, привести українське санітарне законодавство у відповідність до міжнародних вимог.

Голова Верховної Ради побажав учасникам з'їзду плідної роботи , а всім працівникам державної санітарно-епідеміологічної служби нових здобутків, щастя, добра і благополуччя.