Новини

20 червня 2019, 10:19

Розпочалось засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
20 червня 2019, 10:14

Голова Верховної Ради підкреслив, що необхідно мобілізувати всі державницькі сили, щоб зупинити реванш і не допустити перегляду демократичних перетворень

докладніше
20 червня 2019, 09:34

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 червня

докладніше
20 червня 2019, 09:15

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 20 червня

докладніше
19 червня 2019, 17:31

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики розглянув зміни до Закону «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації»

докладніше
19 червня 2019, 16:54

Члени депутатської фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» провели особистий прийом громадян

докладніше
19 червня 2019, 15:30

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій висловив співчуття у зв’язку з трагічною смертю народного депутата України Дмитра Тимчука

докладніше
19 червня 2019, 14:04

Відбулося засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
19 червня 2019, 13:02

Ірина Геращенко: «Українські дипломати мають донести міжнародним партнерам інформацію про застосування Росією і бойовиками сексуального насильства на Донбасі в якості знаряддя війни та катування українців»

докладніше
19 червня 2019, 12:07

Закон про мову і практична законотворчість: Інститут законодавства Верховної Ради долучився до гуманітарних проектів з популяризації української мови

докладніше
19 червня 2019, 09:42

Огляд головних тем «Голосу України» від 19 червня

докладніше
19 червня 2019, 09:13

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 19 червня

докладніше
18 червня 2019, 18:20

Відбулися пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
18 червня 2019, 18:02

Члени депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» провели особистий прийом громадян

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 жовтня 2003, 17:46

У понеділок, 6 жовтня відбулась зустріч Заступника Голови Верховної Ради України Олександра Зінченка з делегацією Державних Зборів Республіки Словенія

Головну увагу учасники зустрічі приділили питанням розвитку взаємовигідних економічних відносин між Україною і Словенією.

Під час зустрічі О.Зінченко зазначив, що "немає сусідів великих і маленьких", і необхідно будувати економічні стосунки з усіма. "Ця зустріч носить робочий характер, мета її - підготувати обмін візитами на рівні керівництва парламенту. Цією зустріччю ми відчиняємо двері для нових взаємовідносин ",- сказав він.

Голова міжпарламентської групи дружби "Словенія - Україна" Державних Зборів Республіки Словенія Франц Чебуль високо оцінив існуючий рівень співробітництва між двома країнами та повідомив про наміри керівництва його країни відкрити посольство Словенії в Україні.

О.Зінченко акцентував увагу високих гостей на проблемах, які можуть виникнути з введенням візового режиму між Україною і Словенією, та запропонував використовувати досвід інших країн з метою спрощення процедури оформлення та видачі віз. "При відсутності віз неможливий розвиток бізнесу, не може бути такої ситуації, щоб звўязки наших громадян були порушені", казав він.

При цьому О.Зінченко запропонував використати досвід впровадження візового режиму іншими країнами, а саме Угорщиною та Польщею, а також вимоги Євросоюзу за схемою: громадянам України візи до Словенії оформляються безкоштовно, а для громадян Словенії вводиться безвізовий режим відвідання України.

Ф.Чебуль зауважив, що напередодні офіційного візиту в листопаді Премўєр-Міністра України Віктора Януковича до Словенії його країна сподівається отримати комерційні пропозиції від української сторони. Він також наголосив; що парламент Словенії має намір налагоджувати і поглиблювати партнерські стосунки з країнами як Західної, так і Східної Європи.

Погоджуючись з пропозиціями словенської делегації, О.Зінченко підкреслив: "Стрижнем євроінтеграції є економіка. А запорукою успіху є створення міжнародних корпорацій на рівні міст, які сприятимуть отриманню вагоміших інвестицій та, що важливо, ліквідації дисбалансу в експортно-імпортному русі. Зараз цей дисбаланс складає 300%. Проблему необхідно вирішувати не за рахунок скорочення імпорту, а шляхом підвищення рівня експорту".