Новини

18 вересня 2019, 18:30

Орієнтовний графік розгляду проекту закону про Державний бюджет України на 2020 рік відповідно до Регламенту Верховної Ради України

докладніше
18 вересня 2019, 18:10

У Комітеті з питань транспорту та інфраструктури відбулася зустріч з представниками Європейського Союзу в Україні

докладніше
18 вересня 2019, 18:02

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради розглянув законопроект щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури

докладніше
18 вересня 2019, 17:57

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про створення спільної міжфракційної робочої групи з підготовки проекту закону щодо реформування СБУ

докладніше
18 вересня 2019, 16:30

Представники депутатської фракції Політичної партії «Європейська Солідарність» провели особистий прийом громадян

докладніше
18 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань свободи слова розглянув питання забезпечення прав акредитованих журналістів і працівників ЗМІ на здійснення професійної діяльності у Верховній Раді України

докладніше
18 вересня 2019, 13:22

Ранкове засідання Верховної Ради

докладніше
18 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії»

докладніше
18 вересня 2019, 12:52

До Дня безпеки пацієнта українським медикам передали 20 “швидких”

докладніше
18 вересня 2019, 11:30

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню»

докладніше
18 вересня 2019, 11:26

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес»

докладніше
18 вересня 2019, 11:20

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо початку роботи Вищого антикорупційного суду»

докладніше
18 вересня 2019, 10:00

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела зустріч з представниками Міжнародної організації праці

докладніше
18 вересня 2019, 09:32

Огляд головних тем «Голосу України» від 18 вересня

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
06 жовтня 2003, 17:46

У понеділок, 6 жовтня відбулась зустріч Заступника Голови Верховної Ради України Олександра Зінченка з делегацією Державних Зборів Республіки Словенія

Головну увагу учасники зустрічі приділили питанням розвитку взаємовигідних економічних відносин між Україною і Словенією.

Під час зустрічі О.Зінченко зазначив, що "немає сусідів великих і маленьких", і необхідно будувати економічні стосунки з усіма. "Ця зустріч носить робочий характер, мета її - підготувати обмін візитами на рівні керівництва парламенту. Цією зустріччю ми відчиняємо двері для нових взаємовідносин ",- сказав він.

Голова міжпарламентської групи дружби "Словенія - Україна" Державних Зборів Республіки Словенія Франц Чебуль високо оцінив існуючий рівень співробітництва між двома країнами та повідомив про наміри керівництва його країни відкрити посольство Словенії в Україні.

О.Зінченко акцентував увагу високих гостей на проблемах, які можуть виникнути з введенням візового режиму між Україною і Словенією, та запропонував використовувати досвід інших країн з метою спрощення процедури оформлення та видачі віз. "При відсутності віз неможливий розвиток бізнесу, не може бути такої ситуації, щоб звўязки наших громадян були порушені", казав він.

При цьому О.Зінченко запропонував використати досвід впровадження візового режиму іншими країнами, а саме Угорщиною та Польщею, а також вимоги Євросоюзу за схемою: громадянам України візи до Словенії оформляються безкоштовно, а для громадян Словенії вводиться безвізовий режим відвідання України.

Ф.Чебуль зауважив, що напередодні офіційного візиту в листопаді Премўєр-Міністра України Віктора Януковича до Словенії його країна сподівається отримати комерційні пропозиції від української сторони. Він також наголосив; що парламент Словенії має намір налагоджувати і поглиблювати партнерські стосунки з країнами як Західної, так і Східної Європи.

Погоджуючись з пропозиціями словенської делегації, О.Зінченко підкреслив: "Стрижнем євроінтеграції є економіка. А запорукою успіху є створення міжнародних корпорацій на рівні міст, які сприятимуть отриманню вагоміших інвестицій та, що важливо, ліквідації дисбалансу в експортно-імпортному русі. Зараз цей дисбаланс складає 300%. Проблему необхідно вирішувати не за рахунок скорочення імпорту, а шляхом підвищення рівня експорту".