Новини

18 червня 2019, 12:03

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

докладніше
18 червня 2019, 11:03

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляє про необхідність презентації Виборчого кодексу з метою роз’яснення його переваг суспільству

докладніше
14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 12:35

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму провів слухання на тему: "Соціальний захист молоді та інших вразливих категорій населення"

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше
13 червня 2019, 11:07

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку відшкодування шкоди, завданої громадянинові правоохоронними органами або судом, відповідно до практики Європейського суду з прав людини

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
09 жовтня 2003, 17:25

Голова парламентського Комітету Г.УДОВЕНКО взяв участь у Міжнародній науковій конференції "Історія німців Причорномор'я та німецько-українські культурні зв'язки"

Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій УДОВЕНКО взяв участь у Міжнародній науковій конференції "Історія німців Причорномор'я та німецько-українські культурні зв'язки", присвяченої 200-річчю поселення перших німецьких переселенців на територію Одеської області.

Історія німецького етносу в Україні, стосунки українського і німецького народів сягають у далеку минувшину, зазначив у своєму виступі Г.УДОВЕНКО. "Переселенці германських земель органічно вписалися в економічне, політичне і культурне життя України. Німці, разом з іншими народами пережили трагедію насильницької депортації. Україна доклала значних зусиль для відновлення історичної справедливості щодо етнічних німців, так само як і болгар, вірмен, греків та кримських татар - всіх, хто зазнав депортації", - наголосив він.

Одним з чільних завдань, яким опікується Комітет, є вирішення проблем облаштування і адаптації депортованих осіб з числа етнічних спільнот України, що повертаються на батьківщину, серед них - і громадян німецької національності.

За словами Г. Удовенка, в Україні створена належна нормативно-правова база стосовно забезпечення національним меншинам збереження їхньої ідентичності, етнічної самобутності та задоволення культурно-освітніх і духовних потреб.

Головним завданням Комітету у етнополітичній галузі залишається завершення формування її якнайсучаснішої законодавчої нормативно-правової бази.

Під час перебування у Одеській області Голова Комітету Г.УДОВЕНКО також відвідав райони та села, де компактно проживають національні меншини - німці, болгари, гагаузи, молдовани.