Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
09 жовтня 2003, 17:25

Голова парламентського Комітету Г.УДОВЕНКО взяв участь у Міжнародній науковій конференції "Історія німців Причорномор'я та німецько-українські культурні зв'язки"

Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій УДОВЕНКО взяв участь у Міжнародній науковій конференції "Історія німців Причорномор'я та німецько-українські культурні зв'язки", присвяченої 200-річчю поселення перших німецьких переселенців на територію Одеської області.

Історія німецького етносу в Україні, стосунки українського і німецького народів сягають у далеку минувшину, зазначив у своєму виступі Г.УДОВЕНКО. "Переселенці германських земель органічно вписалися в економічне, політичне і культурне життя України. Німці, разом з іншими народами пережили трагедію насильницької депортації. Україна доклала значних зусиль для відновлення історичної справедливості щодо етнічних німців, так само як і болгар, вірмен, греків та кримських татар - всіх, хто зазнав депортації", - наголосив він.

Одним з чільних завдань, яким опікується Комітет, є вирішення проблем облаштування і адаптації депортованих осіб з числа етнічних спільнот України, що повертаються на батьківщину, серед них - і громадян німецької національності.

За словами Г. Удовенка, в Україні створена належна нормативно-правова база стосовно забезпечення національним меншинам збереження їхньої ідентичності, етнічної самобутності та задоволення культурно-освітніх і духовних потреб.

Головним завданням Комітету у етнополітичній галузі залишається завершення формування її якнайсучаснішої законодавчої нормативно-правової бази.

Під час перебування у Одеській області Голова Комітету Г.УДОВЕНКО також відвідав райони та села, де компактно проживають національні меншини - німці, болгари, гагаузи, молдовани.