Новини

16 серпня 2019, 15:37

Програма РАДА провела для новообраних народних депутатів тренінг, присвячений Регламенту Верховної Ради України

докладніше
15 серпня 2019, 19:40

Підготовча депутатська група вивчила пропозиції, напрацьовані підгрупами з організації роботи Верховної Ради IX скликання (відео)

докладніше
15 серпня 2019, 10:00

Проводиться акредитація до Верховної Ради України IX скликання

докладніше
14 серпня 2019, 18:54

І. Геращенко та А. Герасимов висловились проти ліквідації Комітету у справах ветеранів та створення Комітету з прав людини та реінтеграції окупованих територій

докладніше
14 серпня 2019, 12:40

У Верховній Раді відбулося чергове засідання Підготовчої депутатської групи (відео)

докладніше
13 серпня 2019, 16:00

Комітет з питань культури і духовності у Верховній Раді VIII скликання було визначено головним з опрацювання 322 проектів законів та постанов

докладніше
12 серпня 2019, 16:00

Комітет у закордонних справах у Верховній Раді VIII скликання проводив роботу з оновлення й вдосконалення законодавчої бази зовнішньополітичної діяльності України, включаючи парламентську експертизу та підготовку до ратифікації міжнародних договорів

докладніше
09 серпня 2019, 18:00

29 серпня відбудеться урочисте засідання Верховної Ради України IX скликання (відео)

докладніше
09 серпня 2019, 17:55

Перший заступник голови Верховної Ради, представник ПП «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко взяла участь роботі засідання депутатської групи з підготовки до роботи Верховної Ради ІХ-го скликання

докладніше
09 серпня 2019, 15:01

Програма РАДА розпочала серію тренінгів для новообраних народних депутатів

докладніше
08 серпня 2019, 15:31

Перше засідання Підготовчої депутатської групи

докладніше
07 серпня 2019, 16:32

Комітет з питань охорони здоров’я протягом своєї діяльності у Верховній Раді VIII скликання провів 70 засідань «круглих столів» з обговорення суспільно значущих проблем

докладніше
06 серпня 2019, 16:04

Комітет з питань запобігання і протидії корупції під час роботи Верховної Ради VIII скликання підготував 7039 експертних висновків до законопроектів щодо їх відповідності вимогам антикорупційного законодавства

докладніше
05 серпня 2019, 16:00

Заява Комітету у закордонних справах у зв’язку з припиненням дії Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 жовтня 2003, 15:15

Комітет розглянув проект закону про парламентську більшість і парламентську опозицію у Верховній Раді України

Комітет з питань  Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув проект закону про парламентську більшість і парламентську опозицію у Верховній Раді України, внесений народним депутатом  О.Карповим.

Зазначалося, що "в ньому пропонується врегулювати питання організації та діяльності парламентської більшості і парламентської опозиції, не надавши необхідних для цього юридичних підстав. Прийняття визначальних положень проекту на даний час неможливе з огляду на їх неузгодженість з положеннями Конституції України".

Виходячи з цього, Комітет ухвалив рішення рекомендувати Комітету з питань правової політики, який визначено головним по підготовці даного питання на розгляд  парламенту, не підтримувати зазначений проект до вирішення питання щодо внесення змін до Конституції України, які стосуються реформування державного устрою.

Комітет  розглянув також проект постанови Верховної Ради України  про утворення  Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки  додержання вимог законодавства України Міністерством екології та природних ресурсів України та видачі спеціальних дозволіів (ліцензій) на користування надрами, внесений народними депутатами України В.Пуствойтенком.

Члени Комітету вважають, що внесений проект "не повною мірою відповідає вимогам ст.4.6.3.Регламенту, яка передбачає, що “Тимчасова комісія обирається з числа народних депутатів, які дали на це згоду. Мінімальний кількісний склад комісії повинен забезпечувати представництво не менше як по одному народному депутату від кожної депутатської фракції (групи)".

Авторам проекту рекомендовано доопрацювати його.

Комітет  не  підтримав заяву  народного  депутата України   Осики С.Г. про перехід із Комітету з питань правової політики до Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, враховуючи, що квота преставництва депутатської групи ”Народовладдя”, до якої належить народний депутат, при переході його до Комітету з питань фінансів і банківської діяльності буде перевищена  більше ніж у три рази.

Не була підтримана заява народного депутата Ярославського О.В. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій, тому що розрахункова квота депутатської групи “Демократичні ініціативи”, до якої він входить, у складі зазначеного Комітету, перевищена в два з половиною рази.

Комітетом було розглянуто на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України проект Постанови Верховної Ради України “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки протизаконної діяльності керівництва ДПА у Львівській області”, внесений народними депутатами України  Я.Кендзьором та іншими.

Зазначалося, що у складі зазначеної Тимчасової слідчої комісії не забезпечене пропорційне представництво депутатських фракцій (груп), зареєстрованих у Верховній Раді України,

Авторам проекту постанови запропоновано доопрацювати його.

Першого жовтня 2003 року Комітет розглянув подання від 08.07.2003 року начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України  Куцого О.А., підтримане Генеральним прокурором України Піскуном С.М. про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Тимошенко Ю. В. На засіданні Комітету при розгляді цього питання був присутній  виконуючий  обов’язки Генерального прокурора України Винокуров С.М.

За результатами розгляду Комітет прийняв рішення:

"1.       Ухвалити висновок комітету на подання Генеральної прокуратури України від 08.07.2003 року про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України  Тимошенко Юлії Володимирівни.

2.         Запропонувати Голові Верховної Ради України Литвину В.М. повернути зазначене подання до Генеральної прокуратури України як таке, що не містить доказів, які б підтверджували звинувачення у вчиненні народним депутатом України Тимошенко Ю.В. суспільно-небезпечних діянь, які кваліфікуються як злочин, наявність обставин, що виключають можливість розгляду подання Верховною Радою України та відсутністю законодавчо визначених особливостей порядку притягнення народного депутата України  до відповідальності.

3.         Вважати, що розгляд Верховною Радою України питань про дачу згоди на притягнення  народних депутатів України до кримінальної відповідальності, затримання чи арешту є неможливим до прийняття Верховною Радою України закону, який би визначав особливості порядку притягнення народного депутата України до відповідальності".