Новини

22 жовтня 2021, 14:40

З 19 по 22 жовтня Верховна Рада України прийняла 15 Законів України

докладніше
22 жовтня 2021, 14:30

Комітет з прав людини рекомендує прийняти законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні у другому читанні та в цілому у запропонованій Комітетом редакції (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:14

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування відбувся круглий стіл щодо шляхів реалізації вимог Оновленого національно визначеного внеску України до Паризької угоди (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 14:04

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
22 жовтня 2021, 11:21

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки вніс зміни до свого рішення щодо усунення неузгодженостей у тексті прийнятого Верховною Радою 23 вересня 2021 року Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)"

докладніше
22 жовтня 2021, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на пленарному засіданні 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
25 вересня 2003, 17:37

Голова Верховної Ради В. Литвин відзначає зацікавленість представників владних структур США у поглибленні співпраці між нашими країнами

Голова Верховної Ради В. Литвин відзначає зацікавленість представників владних структур США у поглибленні співпраці між нашими країнами.

Коментуючи у середу, 24 вересня, у Вашингтоні підсумки свого візиту до США, В. Литвин наголосив, що під час усіх зустрічей підкреслювалось, - етап непорозуміння і проблем між США і Україною подоланий.

На сьогодні, переконаний Голова Верховної Ради, можна вважати, що наші країни вийшли на етап сталого співробітництва, яке динамічно розвиватиметься.

В.Литвин повідомив, що під час зустрічі із Спікером Палати Представників Конгресу США Деннісом Хастертом досягнуто домовленості щодо "реалізації механізму співпраці у парламентському трикутнику Україна-Польща-США". Також, сказав він, обговорювалось питання про проведення саміту на рівні парламентів США та країн ГУУАМ.

"З усіх обговорюваних питань досягнуто позитивних домовленостей, зокрема щодо переведення міжпарламентських відносин на постійну і системну основу. Ми домовились про започаткування відповідних програм співробітництва між Конгресом США і Верховною Радою України" - сказав В.Литвин.

Стосовно зустрічі з першим заступником Держсекретаря США Річардом Армітиджем В.Литвин повідомив, що під час візиту Р.Армітиджа в Україну, який орієнтовно заплановано на січень наступного року, відбудеться низка його зустрічей з українськими парламентаріями.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо ставлення американських посадовців до підписання угоди про формування ЄЕП, В.Литвин зазначив, що "після викладу позиції ВерховноїРади і моєї особистої всі співрозмовники були задоволені відповіддю". За словами В.Литвина, він підкреслив, що "не йдеться про здачу позицій в плані державності України, а йдеться пошук шляхів поглиблення економічної співпраці, більше того, про пошук додаткових шляхів для розв'язання головного завдання - інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури".