Новини

27 січня 2022, 18:00

Верховна Рада щиро вдячна Сейму Польщі за ухвалення резолюції на підтримку України, - Заступниця Голови Парламенту Олена Кондратюк

докладніше
27 січня 2022, 17:30

Комітет з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує прийняти у другому читанні та в цілому законопроект про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб (відео)

докладніше
27 січня 2022, 16:45

Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення надання медичної допомоги

докладніше
27 січня 2022, 16:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
27 січня 2022, 14:59

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
27 січня 2022, 14:39

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" щодо визначення критичних сховищ газу та критичних магістральних трубопроводів транспортування газу"

докладніше
27 січня 2022, 14:14

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку розроблення, прийняття та впровадження авіаційних правил України"

докладніше
27 січня 2022, 14:10

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав ратифікацію Угод з ЄІБ про кредити на ремонт доріг та модернізацію міського транспорту

докладніше
27 січня 2022, 14:04

Прийнято Закон "Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії щодо офіційної кредитної підтримки розвитку спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України"

докладніше
27 січня 2022, 13:49

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення завдань та основ підготовки і ведення національного спротиву"

докладніше
27 січня 2022, 13:30

Руслан Стефанчук: Парламент не зупиняє свою роботу, а лише змінює черговість пленарних тижнів

докладніше
27 січня 2022, 13:07

Прийнято Постанову "Про календарний план проведення сьомої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання"

докладніше
27 січня 2022, 12:50

Звернення Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

докладніше
27 січня 2022, 11:38

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
10 вересня 2003, 15:20

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Зінченко зустрівся з Головою Європейської комісії Сейму Республіки Польща Юзефом Олексою

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Зінченко у середу зустрівся з Головою Європейської комісії Сейму Республіки Польща Юзефом Олексою.

Ю.Олекса зазначив, що він є прихильником “східного виміру” євроінтеграції, і тому, за його словами, важливо “постійно формувати календар подальшого розширення ЄС”.

Голова Європейської комісії Сейму також висловив думку, що від активності України залежить її “присутність в євроінтеграційній тематиці”.

О.Зінченко під час зустрічі відмітив спільну зацікавленість двох країн у вирішенні всього спектру питань євроінтеграції та вступу України до СОТ. “Ми не повинні залишитися сам на сам з факторами та ризиками після 1 травня 2004 року (термін вступ Польщі до ЄС), - сказав він. - І в цьому ми вбачаємо основні напрямки нашої діяльності в рамках Міжпарламентської асамблеї Україна – Польща”. “Інтеграція – це не політичний туризм, а насамперед бажання та практичні повсякденні кроки до досягнення цієї мети”, - додав Заступник Голови Верховної Ради.

Відповідаючи на питання щодо ходу конституційної реформи в Україні, О.Зінченко сказав: “Я переконаний, що вибори Президента відбудуться у встановлений термін відповідно до діючої Конституції, і тим самим ми складемо іспит на те, як ми готові до розбудови демократичного суспільства”.

На завершення зустрічі О.Зінченко запросив Ю.Олексу відвідати Україну з візитом найближчим часом.

Як повідомлялось раніше, 10 вересня на запрошення Сейму Республіки Польща відбувається робочий візит делегації Верховної Ради України на чолі з Заступником Голови Верховної Ради Олександром Зінченком до Польщі.