Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
10 вересня 2003, 15:19

Заступник Голови Верховної Ради Олександр Зінченко зустрівся з представниками засобів масової інформації Республіки Польща

Заступник Голови Верховної Ради Олександр Зінченко у середу в Варшаві зустрівся з представниками засобів масової інформації Республіки Польща.

Відповідаючи на питання щодо участі українських миротворчих сил в Іраку, зокрема, під військовим керівництвом польського командування, О.Зінченко відзначив значний досвід українських військових у виконанні миротворчих місій. За словами Заступника Голови Верховної Ради, “участь у відбудові повоєнної країни є найбільш важливою мотивацією їхньої діяльності, і для них це не парад, а складна робота.”

На переконання О.Зінченка, важливо, щоб миротворчі сили “впроваджували мирне життя не кутим чоботом, а з урахуванням особливостей країни і релігійних уподобань”.

Заступник Голови Верховної Ради підкреслив, що керівництво України вжило всіх заходів для забезпечення високої ефективності цієї миротворчої місії. Як приклад О.Зінченко навів останній візит Міністра оборони України Євгена Марчука до Іраку. “Це був не інспекційний візит, а візит, під час якого вирішувались питання організації взаємодії з усім миротворчим контингентом, у тому числі з польським. Українське суспільство усвідомлює, що військовий контингент бере участь у миротворчій місії, яка носить відновлювальний, а не агресивний або деструктивний характер”, - сказав він.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо взаємодії українських миротворців з польським командуванням, О.Зінченко висловив думку, що тут головним є “чітка взаємодія на рівні технологічних засобів зв’язку, транспортного та тилового забезпечення, виконання всіх необхідних дій та відповідальність”.

Заступник Голови Верховної Ради також зазначив, що зараз в україно-польських стосунках спостерігається тенденція значного збільшення українських інвестицій в польську економіку. “За нашою інформацією, це несподіванка, в тому числі, в тому числі і для більшості польських бізнесменів, але це реалії”, - сказав він.

Як повідомлялось раніше, 10 вересня на запрошення Сейму Республіки Польща відбувається робочий візит делегації Верховної Ради України на чолі з Заступником Голови Верховної Ради Олександром Зінченком до Польщі.

Мета візиту – обговорення питань підготовки першого засідання Міжпарламентської асамблеї Україна – Польща.

В ході візиту заплановані зустрічі О.Зінченка з Маршалом Сейму Мареком Боровським, Заступником Маршала Сенату, Головою польської частини Міжпарламентської асамблеї Україна – Польща Іолантою Данеляк та представниками ділових кіл Польщі. Як очікується, сторони також обговорять широке коло економічних питань та питань, пов’язаних з євроінтеграцією.

О.Зінченко очолює українську частину Міжпарламентської асамблеї Україна – Польща.