Новини

28 вересня 2021, 22:35

“Виправити юридичні колізії в Законі щодо олігархів можна двома способами”, - Голова Верховної Ради

докладніше
28 вересня 2021, 17:25

Питання державної підтримки сільгосптоваровиробників Одещини обговорено під час другого етапу агрофоруму, проведеного під егідою Комітету з питань аграрної та земельної політики

докладніше
28 вересня 2021, 15:44

Руслан Стефанчук розповів, чому важливо проводити оцінку впливу проєктів нормативно-правових актів

докладніше
28 вересня 2021, 12:15

У Комітеті з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин проведено зустріч з Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин

докладніше
28 вересня 2021, 10:01

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 вересня

докладніше
27 вересня 2021, 18:06

Голова Верховної Ради України підписав Закон, який удосконалює доступ пацієнтів до інноваційних лікарських засобів

докладніше
27 вересня 2021, 17:00

За сприяння Комітету з питань аграрної та земельної політики у м. Болград проведено перший етап Агрофоруму «Одещина 2021: Південь - північ»

докладніше
27 вересня 2021, 16:00

У Комітеті з питань бюджету відбулася зустріч із представниками Єврокомісії та Програми SIGMA

докладніше
27 вересня 2021, 15:30

Голова Комітету з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець взяв участь у фестивалі грецької культури “Мега Йорти”

докладніше
27 вересня 2021, 15:15

Комітет з питань екологічної політики та природокористування затвердив пропозиції до проекту Державного бюджету України на 2022 рік

докладніше
27 вересня 2021, 14:05

Комітет з питань економічного розвитку рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи

докладніше
27 вересня 2021, 13:16

Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи візьме участь у роботі осінньої сесії ПАРЄ (м. Страсбург, 27 – 30 вересня)

докладніше
25 вересня 2021, 06:32

Поспішне ухвалення Закону щодо олігархів призвело до колізії у ньому, - Голова Верховної Ради

докладніше
24 вересня 2021, 17:15

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики до 5 листопада приймає пропозиції до проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2022 році

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
19 вересня 2003, 15:32

Комітет у закордонних справах рекомендував парламенту ратифікувати Угоду між Україною і Киргизькою Республікою "Про спрощений порядок зміни громадянства громадянами України, які постійно проживають у Киргизькій Республіці, та громадянами Киргизької Республіки, які постійно проживають в Україні, та запобігання випадкам без громадянства й подвійного громадянства"

Комітет у закордонних справах рекомендував парламенту ратифікувати Угоду між Україною і Киргизькою Республікою "Про спрощений порядок зміни громадянства громадянами України, які постійно проживають у Киргизькій Республіці, та громадянами Киргизької Республіки, які постійно проживають в Україні, та запобігання випадкам без громадянства й подвійного громадянства".

Члени Комітету зазначають, що Угода дає можливість вирішувати питання громадянства у повній відповідності до положень національного законодавства про існування в Україні єдиного громадянства. Відповідно до її положень кожна із Сторін визнає за громадянином належність до громадянства тільки однієї з держав.

Комітет вважає, що Угода повністю відповідає національним інтересам України. Її ратифікація буде сприяти розширенню договірно-правової бази з питань громадянства у відносинах України з країнами-учасницями СНД, а також забезпечить оптимальну процедуру зміни громадянства особами, в тому числі й раніше депортованими з території України до Киргизької Республіки, які повернулися в Україну на постійне місце проживання. Крім того, будуть виключені випадки виникнення без громадянства та подвійного громадянства щодо осіб, які змінюватимуть громадянство, відповідно до цієї Угоди.

Народні депутати вважають, що Ратифікація Угоди надасть можливість у спрощеному порядку безкоштовно змінювати громадянство, запобігати також випадкам без громадянства та подвійного громадянства.
Ратифікація Угоди не потребує внесення змін до чинного законодавства України та додаткових фінансових витрат з Державного бюджету України.