Новини

04 липня 2020, 06:00

Привітання Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з Днем Національної поліції України

докладніше
03 липня 2020, 17:07

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 17:05

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»

докладніше
03 липня 2020, 17:02

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо кандидатського резерву"

докладніше
03 липня 2020, 16:58

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік»""

докладніше
03 липня 2020, 16:50

Прийнято за основу проект Закону «Про реабілітацію осіб з обмеженнями життєдіяльності»

докладніше
03 липня 2020, 16:43

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу в сфері охорони здоров'я»

докладніше
03 липня 2020, 16:40

Прийнято Постанову "Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України"

докладніше
03 липня 2020, 16:18

Прийнято Постанову "Про звільнення Смолія Я.В. з посади Голови Національного банку України"

докладніше
03 липня 2020, 15:16

Прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік""

докладніше
03 липня 2020, 14:50

Прийнято Постанову «Про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України»

докладніше
03 липня 2020, 14:36

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей"

докладніше
03 липня 2020, 14:04

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
03 липня 2020, 13:45

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Децентралізація влади
11 вересня 2003, 16:29

Голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Андрій Клюєв пропонує передбачити в проекті Державного бюджету на 2004 рік кошти на встановлення в помешканнях громадян лічильників тепла та води

Голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Андрій Клюєв пропонує передбачити в проекті Державного бюджету на 2004 рік кошти на встановлення в помешканнях громадян лічильників тепла та води. За його словами, це може бути сума близько 100-150 млн. грн. із 400 млн. грн., які передбачено в законопроекті про Держбюджет на наступний рік на фінансування потреб комунального господарства України.

Цю ініціативу А.Клюєв висловив під час обговорення законопроекту про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо підприємств комунальної теплоенергетики) на засіданні парламентського Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, що відбулося у середу, 10 вересня,. Цим документом пропонується не застосовувати штрафні санкції до підприємств тепло-, водопостачання та водовідведення у випадку перевищення ними договірних рівнів постачання електроенергії та потужності.

А.КЛЮЄВ сказав: "Люди давно чекають порядку в комунальних підрахунках. Вони добре усвідомлюють, що встановлення лічильників збереже кошти їхньої родини". Фінансування встановлення цих недешевих апаратів за кошти держбюджету, наголосив він, не лише сприятиме енергозбереженню, а й буде значним кроком на шляху соціального захисту малозабезпечених сімей. Він запропонував розподілити кошти на придбання лічильників в кількох регіонах з тим, щоб потім таку практику застосувати в решті регіонів України. А.КЛЮЄВ наголосив, що пропонований ним розподіл коштів на комунальні потреби треба внести під час роботи над проектом Держбюджету-2004.

Його ініціативу підтримали члени Комітету, домовившись внести відповідну пропозицію в законопроект про Держбюджет.

ЛЮЄВ також доручив секретаріату Комітету провести до наступного засідання аналіз виконання законів, внесених Комітетом та прийнятих Верховною Радою України четвертого скликання. Він дав доручення запросити на засідання наступного тижня представників Міністерства фінансів України, з якими має бути узгоджено в проекті Держбюджету наступного року суми на виконання зазначених законів.