Новини

18 червня 2019, 12:03

Відбулося засідання Погоджувальної ради (відео)

докладніше
18 червня 2019, 11:03

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявляє про необхідність презентації Виборчого кодексу з метою роз’яснення його переваг суспільству

докладніше
14 червня 2019, 17:23

Голова Верховної Ради: «У тривожні періоди змін в країні корисно згадувати про свою історію»

докладніше
14 червня 2019, 16:43

А.Парубій: «Збереження національної ідентичності, вступ в НАТО і вступ в ЄС – ключові етапи програми розвитку України»

докладніше
14 червня 2019, 15:55

Андрій Парубій «Завдання Форуму «VIA CARPATIA» – побудова спільної з європейськими країнами стратегії розвитку»

докладніше
14 червня 2019, 15:24

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій передав до Конституційного Суду України документ про чисельність складу фракцій, які входили до коаліції

докладніше
14 червня 2019, 14:42

У №24 «Відомостей Верховної Ради України» опубліковано ряд постанов Верховної Ради України

докладніше
14 червня 2019, 13:17

«Вкрай важливо бути об’єднаними і згуртованими перед викликами, які стоять перед Україною», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на Форумі країн Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA»

докладніше
14 червня 2019, 12:35

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму провів слухання на тему: "Соціальний захист молоді та інших вразливих категорій населення"

докладніше
14 червня 2019, 09:30

Огляд головних тем «Голосу України» від 14 червня

докладніше
13 червня 2019, 17:34

Делегація Комітету у закордонних справах перебуває з візитом у м. Вашингтон (США)

докладніше
13 червня 2019, 13:15

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав Закон України «Про тимчасові слідчі комісії і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України» і передав його на підпис Президенту України

докладніше
13 червня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 14-15 червня 2019 року візьме участь у Міжнародній конференції «Коло Вінценза: Україна на переломі»

докладніше
13 червня 2019, 11:07

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо вдосконалення порядку відшкодування шкоди, завданої громадянинові правоохоронними органами або судом, відповідно до практики Європейського суду з прав людини

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 жовтня 2003, 15:25

Комітет з питань національної безпеки і оборони в ході виїзного засідання, яке відбулося 15 жовтня на авіаційному науково-технічному комплексі ім. О.К.Антонова, розглянув проект закону про Загальнодержавну програму створення військово-транспортного літака АН-70 та його закупівлю за державним оборонним замовленням

Комітет з питань національної безпеки і оборони в ході виїзного засідання, яке відбулося 15 жовтня на авіаційному науково-технічному комплексі ім. О.К.Антонова, розглянув проект закону про Загальнодержавну програму створення військово-транспортного літака АН-70 та його закупівлю за державним оборонним замовленням.

Основним результатом реалізації Програми є створення конкурентноспроможного на світовому ринку військово-транспортного літака і оснащення ним Збройних Сил України.

Метою проекту та Програми є концентрація фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, спрямованих на розв'язання проблеми створення та закупівлі для потреб Збройних Сил України військово-транспортного літака Ан-70 та координація діяльності органів виконавчої влади у цій сфері.

Програма визначає систему збалансованих заходів, що спрямовані на вирішення наступних основних завдань:

створення конкурентноспроможного військово-транспортного літака Ан-70, здатного вирішувати оперативно-тактичні завдання у відповідності із сучасними вимогами;

підтримка обороноздатності України через задоволення потреб Міністерства оборони України в сучасних військово-транспортних літаках;
збереження і розвиток науково-технічного і виробничого потенціалу авіаційної галузі України;

створення нових робочих місць і повне завантаження існуючих виробничих потужностей;

розвиток виробництва авіаційної техніки;

зменшення залежності України у воєнно-технічній сфері від інших країн;

створення спеціальних технологій та науково-технологічного набутку для розвитку оборонної промисловості України.

Виконання Програми передбачається забезпечити у період з 2004 по 2022 рік двома етапами.

На першому етапі у 2004-2006 роках планується завершити розроблення літака, проведення його державних випробувань, виконання комплексу робіт, пов'язаних з прийняттям літака на озброєння та підготовкою і освоєнням його виробництва, а також здійснення закупівлі двох літаків за державним оборонним замовленням.

На другому етапі у 2007-2022 роках передбачається завершити роботи з підготовки і освоєння виробництва літака, у тому числі з оновлення існуючих та створення нових виробничих потужностей; організувати серійне виробництво і закупівлю необхідної кількості літаків за державним оборонним замовленням.

Генеральний конструктор АНТК ім. О.Антонова Петро Балабуєв, представляючи Програму створення літака Ан-70, повідомив, що "на сьогодні закінчено головний етап випробувань і можна говорити про те, що літак власне створено". За його словами цей літак можна вважати літаком третього тисячоліття. П.Балабуєв також зазначив, що в класі середніх транспортних літаків за технічними характеристиками у світі нічого подібного поки що не створено. Тобто, Україна випереджає своїх конкурентів приблизно на 5-6 років.

П.Балабуєв також наголосив на тому. що перспективи у Ан-70 добрі за умови якнайшвидшого фінансового забезпечення з боку держави його добудови.

У ході засідання члени Комітету підтримали запропонований урядом проект Програми і висловилися за державне фінансування створення та закупівлі літака Ан-70. Для цього необхідно передбачити у державному бюджеті фінансування створення перших п'яти літаків, виділяючи щорічно 243 млн. грн. протягом 5 наступних років. (У проекті Державного бюджету на 2004 рік така сума вже передбачена окремим рядком).

Члени Комітету в результаті обговорення прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проект закону за основу.

В роботі засідання парламентського Комітету взяли участь представники Кабінету Міністрів, міністерств і відомств, причетних до виконання Програми.