Новини

19 вересня 2019, 18:28

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорив низку законодавчих ініціатив щодо підвищення розміру прожиткового мінімуму

докладніше
19 вересня 2019, 18:13

Засідання Верховної Ради

докладніше
19 вересня 2019, 17:26

Голова Верховної Ради України обговорив з Головою Представництва НАТО в Україні можливості підтримки та розширення співпраці

докладніше
19 вересня 2019, 16:40

Верховна Рада призначила Дмитра Сенниченка головою Фонду державного майна України

докладніше
19 вересня 2019, 16:20

Члени Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин провели особистий прийом громадян

докладніше
19 вересня 2019, 15:34

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків зі США

докладніше
19 вересня 2019, 14:03

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади»

докладніше
19 вересня 2019, 14:00

Обрано керівництво депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Японією

докладніше
19 вересня 2019, 13:12

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб»

докладніше
19 вересня 2019, 13:11

Відбулося організаційне засідання депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою

докладніше
19 вересня 2019, 13:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»

докладніше
19 вересня 2019, 13:07

До складу міжфракційного об’єднання «Українці в світі» увійшли 49 народних депутатів

докладніше
19 вересня 2019, 13:02

Розпочне роботу Книжковий клуб Верховної Ради України «Саміт з книгою»

докладніше
19 вересня 2019, 13:01

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 жовтня 2003, 15:25

Комітет з питань національної безпеки і оборони в ході виїзного засідання, яке відбулося 15 жовтня на авіаційному науково-технічному комплексі ім. О.К.Антонова, розглянув проект закону про Загальнодержавну програму створення військово-транспортного літака АН-70 та його закупівлю за державним оборонним замовленням

Комітет з питань національної безпеки і оборони в ході виїзного засідання, яке відбулося 15 жовтня на авіаційному науково-технічному комплексі ім. О.К.Антонова, розглянув проект закону про Загальнодержавну програму створення військово-транспортного літака АН-70 та його закупівлю за державним оборонним замовленням.

Основним результатом реалізації Програми є створення конкурентноспроможного на світовому ринку військово-транспортного літака і оснащення ним Збройних Сил України.

Метою проекту та Програми є концентрація фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, спрямованих на розв'язання проблеми створення та закупівлі для потреб Збройних Сил України військово-транспортного літака Ан-70 та координація діяльності органів виконавчої влади у цій сфері.

Програма визначає систему збалансованих заходів, що спрямовані на вирішення наступних основних завдань:

створення конкурентноспроможного військово-транспортного літака Ан-70, здатного вирішувати оперативно-тактичні завдання у відповідності із сучасними вимогами;

підтримка обороноздатності України через задоволення потреб Міністерства оборони України в сучасних військово-транспортних літаках;
збереження і розвиток науково-технічного і виробничого потенціалу авіаційної галузі України;

створення нових робочих місць і повне завантаження існуючих виробничих потужностей;

розвиток виробництва авіаційної техніки;

зменшення залежності України у воєнно-технічній сфері від інших країн;

створення спеціальних технологій та науково-технологічного набутку для розвитку оборонної промисловості України.

Виконання Програми передбачається забезпечити у період з 2004 по 2022 рік двома етапами.

На першому етапі у 2004-2006 роках планується завершити розроблення літака, проведення його державних випробувань, виконання комплексу робіт, пов'язаних з прийняттям літака на озброєння та підготовкою і освоєнням його виробництва, а також здійснення закупівлі двох літаків за державним оборонним замовленням.

На другому етапі у 2007-2022 роках передбачається завершити роботи з підготовки і освоєння виробництва літака, у тому числі з оновлення існуючих та створення нових виробничих потужностей; організувати серійне виробництво і закупівлю необхідної кількості літаків за державним оборонним замовленням.

Генеральний конструктор АНТК ім. О.Антонова Петро Балабуєв, представляючи Програму створення літака Ан-70, повідомив, що "на сьогодні закінчено головний етап випробувань і можна говорити про те, що літак власне створено". За його словами цей літак можна вважати літаком третього тисячоліття. П.Балабуєв також зазначив, що в класі середніх транспортних літаків за технічними характеристиками у світі нічого подібного поки що не створено. Тобто, Україна випереджає своїх конкурентів приблизно на 5-6 років.

П.Балабуєв також наголосив на тому. що перспективи у Ан-70 добрі за умови якнайшвидшого фінансового забезпечення з боку держави його добудови.

У ході засідання члени Комітету підтримали запропонований урядом проект Програми і висловилися за державне фінансування створення та закупівлі літака Ан-70. Для цього необхідно передбачити у державному бюджеті фінансування створення перших п'яти літаків, виділяючи щорічно 243 млн. грн. протягом 5 наступних років. (У проекті Державного бюджету на 2004 рік така сума вже передбачена окремим рядком).

Члени Комітету в результаті обговорення прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти проект закону за основу.

В роботі засідання парламентського Комітету взяли участь представники Кабінету Міністрів, міністерств і відомств, причетних до виконання Програми.