Новини

21 жовтня 2021, 19:23

Руслан Стефанчук: Парламент демонструє єдність і тверду налаштованість на впровадження європейських підходів в усіх сферах життя України

докладніше
21 жовтня 2021, 18:00

Комітет з питань бюджету погодив перерозподіл коштів з держбюджету на заходи, спрямовані на боротьбу з епідемією COVID-19

докладніше
21 жовтня 2021, 17:43

Комітет з питань антикорупційної політики затвердив додаткові поправки до законопроекту щодо усунення невизначеності обов'язків членів органів адвокатського самоврядування стосовно заповнення та подання декларацій

докладніше
21 жовтня 2021, 17:22

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому законопроект про місто Київ - столицю України

докладніше
21 жовтня 2021, 17:05

Комітет з питань інтеграції України до ЄС підтримав законопроект щодо внесення змін до Закону про оцінку впливу на довкілля

докладніше
21 жовтня 2021, 16:57

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови «Про вжиття невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення належної діагностики та лікування хворих на хворобу Паркінсона»

докладніше
21 жовтня 2021, 16:36

Позачергове пленарне засідання

докладніше
21 жовтня 2021, 16:22

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:20

Прийнято за основу проект Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:03

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні види палива" щодо розвитку виробництва біометану"

докладніше
21 жовтня 2021, 16:01

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу" щодо розвитку високоефективної когенерації"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:44

Прийнято Закон "Про енергетичну ефективність"

докладніше
21 жовтня 2021, 15:37

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до законів України "Про охорону прав на сорти рослин" та "Про насіння і садивний матеріал""

докладніше
21 жовтня 2021, 15:01

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Децентралізація влади
29 червня 2021, 15:01

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Пленарне засідання Верховної Ради України

 

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив пленарне засідання.

З оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями виступили представники депутатських фракцій і груп.

Народні депутати продовжили розглядати правки до підготовленого до другого читання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України №3711-д.

У пленарному засіданні оголошено перерву.

Після закінчення перерви народні депутати продовжили розглядати правки до законопроекту №3711-д.

За результатами голосування народні депутати 255 голосами підтримали правку №453 щодо доповнення Розділу XII Прикінцеві та перехідні положення, згідно з яким «Перший склад Конкурсної комісії розпочинає роботу за умови призначення щонайменше чотирьох членів Конкурсної комісії, з яких двоє запропоновані міжнародними та іноземними організаціями, в порядку, визначеному цим Законом. Рішення першого складу Конкурсної комісії є ухваленим, якщо за нього проголосували не менше, ніж чотири члени Конкурсної комісії, з яких двоє запропоновані міжнародними та іноземними організаціями».

Інші правки, на яких наполягали їх автори, не були підтримані.

Правки, на підтверджені яких наполягали народні депутати, за результатами голосування були підтримані.

Після закінчення розгляду всіх правок проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України №3711-д прийнято 293 голосами у другому читанні та в цілому з необхідними техніко-юридичними правками.

244 голосами прийнято проект Постанови про внесення змін до порядку денного п'ятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання №4690-17.

Народні депутати повторно розглянули Закон України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" №4651 з пропозиціями Президента України.

Пропозиції доповів Міністр юстиції Денис Малюська. Він зазначив, що Президент України вважає, що прийнятий Верховною Радою України 3 червня 2021 року Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» не може бути підписаний з таких підстав: 1) пропоновані Законом редакції абз. 2 примітки до ст. 366-2 Кримінального кодексу України та абз. 4 ч. 2 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції» у частині доповнення їх положеннями, згідно з якими відомості про об’єкти декларування, які перебувають у володінні або користуванні члена сім’ї суб’єкта декларування, зазначаються лише у тому випадку, якщо член сім’ї подав такі відомості суб’єкту декларування у будь-якому вигляді, створюють підґрунтя для штучного уникнення суб’єктами декларування належного виконання обов’язку щодо декларування об’єктів, які перебувають у володінні або користуванні членів сім’ї суб’єкта декларування, а відтак, легітимної можливості неналежного виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»; 2) Законом санкцію ст. 366-3 КК «Неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» доповнено покаранням у виді обмеження волі строком до двох років (пп. 10 п. 2 розділу І), що не дає можливості забезпечити належний стримуючий ефект для інших осіб та досягти мети покарання.

Міністр юстиції відповів на запитання народних депутатів.

Голова підкомітету Комітету з питань правоохоронної діяльності Олександр Бакумов доповів рішення Комітету, який ухвалив висновок рекомендувати Верховній Раді прийняти пропозиції Президента України до Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України щодо вдосконалення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" та прийняти Закон в цілому.

Пропозиції Президента України були поставлені на голосування і за їхніми результатами підтримані 309-ма та 316-ма голосами відповідно.

Закон 315-ма голосами прийнято в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.

Проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань захисту прав інвесторів №5659 доповіла народний депутат Галина Янченко.

Голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України Сергій Кальченко доповів рішення Комітету.

За результатами голосування проект Постанови №5659 прийнято в цілому 312 голосами.

Головуючий закрив пленарне засідання.